Więcej niż sportowe torby - Torby sportowe Adidas

Więcej niż sportowe torby - Torby sportowe Adidas

31 maja 2011, Puma, Torebki sportowe, Torebki sportowe Adidas, Adidas, Adolf Dassler, Rudolf Dassler, Adidas Torby

Linki sponsorowane

Zanim podejmiemy temat kolekcji sportowych torebek marki Adidas, przedstawimy sobie tą znaną na całym świecie i silną markę.

Historia Adidas

Tą niemiecką firmę założyli na początku lat dwudziestych bracia Adolf i Rudolf Dassler. Adolf Dassler urodził się w 1890 roku w niemieckim mieście Herzogenaurach i już jako małe dziecko lubił uprawiać wiele dyscyplin sportowych, co przydało mu się w późniejszej karierze. Swoją pierwszą fabrykę Adolf Dassler stworzył w byłej pralni swojej mamy i tam zbudował swoje urządzenie, które potrafiło obrobić podeszwy butów. Jego brat, Rudolf Dassler, pomagał Adolfowi prowadzić pierwszą fabrykę wyrobu obuwi.

W 1928 roku, gdy w Amsterdamie toczyła się Olimpiada, Adolf Dassler pierwszy raz ukazał swoją kolekcję butów, które sam wyprodukował. Dlatego że chciał się Adolf doskonalić w swojej branży, zapisał się do szkoły obuwniczej ukierunkowując się na technologię butów. 1948 rok dla obu braci był bardzo trudny, bracia bowiem rozdzielili się i każdy z nich założył własną firmę. Adolf Dassler założył wtedy firmę Adidas (nazwa od zdrobnienia swojego imienia – Adi Dassler), natomiast Rudolf założył firmę Puma. W 1954 roku Adolf Dassler ukazał pierwszą kolekcję ubrań Adidas.

Więcej niż sportowe torby - Torby sportowe Adidas  (http://www.luxurymag.pl)

Wzrost i sukces firmy Adidas jest i był spektakularny, dlatego też i my przedstawimy kilka produktów tej marki. Dzisiejszy artykuł dotyczy sportowych torb Adidas, które wykorzystasz w prosty sposób, nie tylko w związku ze sportem, ale też w trakcie wypadów do rodziców czy przyjaciół, bądź też będziesz wykorzystywać je ciągle – jeśli lubisz ubierać się sportowo. Prawda jest taka, że każdy z nas najlepiej gdyby miał chociaż jedną sportową torbę. Dlaczego więc nie kupić sobie wysokiej jakości sportowej torby Adidas. Ta inwestycja z pewnością Ci się opłaci.

Adidas torby sportowe i torebki

Jeśli potrzebujesz mniejszej, ale pojemnej sportowej torby na ramię, może spodoba Ci się ta ciemno szara z dwoma uchami. Dzięki jej kolorowi, wygląda wręcz elegancko. A ponadto ma dodatkowo jedną małą kieszonkę, do której wejdzie Ci kilka dodatkowych rzeczy.

Mniejsza torba idealna jest np. w drodze do fitness czy na siłownię, bądź też do krótszych podróży. Możesz do niej włożyć wszystkie potrzebne rzeczy na weekend i dzięki dwóm sposobom trzymania, możesz wybrać ten, który bardziej Ci odpowiada. Sportowa torba o kształcie prostokąta możesz wykorzystać np. do szkoły ale także na sportowe okazje. Dzięki jej kształtowi, można ją wykorzystać w wielu celach.

W przypadku innych eleganckich sportowych torebek Adidas, nikt nie jest w stanie pominąć faktu, że chodzi o markę Adidas. Kształt ich uszu polubią panie, które lubią nosić torebkę zarówno na ramieniu jak i w ręce. Gdy na długi weekend potrzebujesz większej ilości ubrań i przedmiotów, w sportowej torbie Adidas znajdziesz i więcej miejsca. Adidas bowiem oferuje również klasyczna sportową, wysokiej jakości torbę która pomieści więcej niż małe torby. Docenisz w niej podwójne rączki i kształt. Jeśli potrzebujesz torebki/torby do której włożysz papiery i nie zostaną wygniecione, odpowiednia dla Ciebie będzie torba Adidas w kształcie szkolnego tornistra.

Więcej niż sportowe torby - Torby sportowe Adidas  (http://www.luxurymag.pl)

Torebki Adidas ubiegłe kolekcje

Sportowe torby nie muszą być tylko wielkie albo w stylu podróżnych bagaży. Myślę, że udowodniliśmy to Ci, przedstawiając kolekcję torb Adidas. Spodobać Ci się może szczególnie ta średniej wielkości, prosta torba na ramię, w czerwono białe prążki bądź też mała torebka na ramię i do ręki w czarnym kolorze.

Więcej niż sportowe torby - Torby sportowe Adidas  (http://www.luxurymag.pl)

Nosząc sportową torebkę Adidas będziesz na topie i w drodze na fitness, i na zwykłym wypadzie do znajomych czy w góry. Torebki Adidas dodadzą Twoim sportowym ubraniom stylu.

„Źródło“: www.adidas.com

Autorem artykułu jest Lenka K.. Artykuł znajdziesz w kategorii torebki i torby.