Trendy wiosny 2011 w New Yorker

Trendy wiosny 2011 w New Yorker

28 marca 2011, wiosna 2011, Amisu&Smog, Fishbone, Censored, New Yorker

Linki sponsorowane

Firma New Yorker powstała w Niemczech w 1971 roku, i od tego czasu stopniowo rozszerzyła swoją działalność na 28 europejskich krajów, w których posiada około 780 sklepów. Stać się takim gigantem mody z pewnością nie jest łatwo, ale ta marka wie jak oczarować klientów. Jej klienci to przeważnie nastolatkowie, którzy lubią najnowsze trendy i cenią nie za wysokie ceny. Właśnie taki jest New Yorker, modny ale niedrogi. Istotne jest także to, że poza klasycznymi ubraniami, New Yorker proponuje swoim klientom bieliznę, stylowe dodatki (np. buty, torebki, kapelusze, biżuterię). Można by rzec, że New Yorker ubiera klientów od stóp do głów. Niezależnie od płci. Przyjrzyj się ze mną, co możemy znaleźć w sklepach New Yorker w tym sezonie. New Yorker bowiem właśnie dostarczył do swoich sklepów najnowsze wiosenne kolekcje.

Trendy wiosny 2011 w New Yorker (http://www.luxurymag.pl)

Co oferuje Fishbone?

Marka New Yorker ma wiele pod-marek, które różnią się między sobą stylem. Wśród nich znajdziesz m.in. Fishbone. W wiosennej kolekcji Fishbone obowiązuje styl hippie, który jest modny już kilka sezonów. Luźne tuniki, długie przewiewne spódnice – odpowiednie na ciepłe dni. Wielkie i pstrokate wzory doskonale ukryją niedoskonałości urody, np. kilka zbędnych kilogramów. Odwrócą od nich uwagę.

Trendy wiosny 2011 w New Yorker (http://www.luxurymag.pl)Trendy wiosny 2011 w New Yorker (http://www.luxurymag.pl)

Najnowsze trendy w Amisu&Smog

Wiosenna kolekcja Amisu&Smog oferuje miks najnowszych trendów. Znajdziemy w nich modne ziemiste odcienie i pstrokate wzory. Oferuje też ogromny wybór ubrań dla mężczyzn, którzy mogą wybierać w niewyobrażalnej ilości dżinsów, koszulek i dodatków. Amisu&Smog oferuje nadzwyczajną ilość dodatków: słoneczne okulary, paski, bransoletki, kapelusze itd.

Trendy wiosny 2011 w New Yorker (http://www.luxurymag.pl)Trendy wiosny 2011 w New Yorker (http://www.luxurymag.pl)Trendy wiosny 2011 w New Yorker (http://www.luxurymag.pl)

Kuszące Censored

Kolejna pod-marka to Censored, która nastawiona jest na projektowanie bielizny. Chodzi tu o naprawdę modne kąski, w których trendy objawiają się w postaci kwiecistych wzorów lub wyraźnych kolorów. Bieliźnie Censored nie brakuje powabności i wyzywającego stylu. Marka ta dodatkowo zaoferuje nam już kostiumy kąpielowe. Ich czas co prawda dopiero przyjdzie, ale dlaczego nie kupić ich już teraz?

Trendy wiosny 2011 w New Yorker (http://www.luxurymag.pl)Trendy wiosny 2011 w New Yorker (http://www.luxurymag.pl)Trendy wiosny 2011 w New Yorker (http://www.luxurymag.pl)

Wiosenna kolekcja New Yorker 2011 nam oferuje naprawdę wszystko, czego potrzebujemy: sukienki, spódnice, bluzki, spodnie, koszulki, dżinsy i masę dodatków. Być modnym a przy tym nie zranić zbytnio swojego portfela – z New Yorker jest to możliwe.

Źródło: www.newyorker.de

Autorem artykułu jest Jana K.. Artykuł znajdziesz w kategorii dodatki, odzież damska i odzież męska.