Trendy wiosny 2011 - kwieciste wzory są modne!

Trendy wiosny 2011 - kwieciste wzory są modne!

7 kwietnia 2011, wiosna 2011, kwieciste spódnice, kwieciste topy, kwieciste sukienki, kwiatowy wzór, kwieciste wzory

Linki sponsorowane

Tak samo jak nie potrafisz sobie wyobrazić zimy bez kilku dni pełnych śniegu i mrozu, tak samo z wiosną związane są kwiaty. Bez kwiatów wiosna nie istnieje. Nie tylko na łąkach i w ogródkach, ale także na ubraniach. Jeśli zastanawiasz się czego nie powinno brakować w Twojej garderobie w sezonie wiosna/lato 2011, to właśnie kwiecistych wzorów. Jest to jeden z największych trendów tej wiosny. Taki kwiecisty druk możemy znaleźć na wszelakich ubraniach, od sukienek, spódniczek, przez bluzki, koszulki aż po buty, torebki i inne dodatki. Dlaczego właśnie wzór kwiatów każdej wiosny zostawia inne modne wzory w tyle? Wyjaśnić można to w prosty sposób – wiosną w powietrzu czuć romantykę i zakochanie, a kwiaty są ich symbolem. Każdą kobietę kwiaty przemienią w romantyczną osobowość.

Trendy wiosny 2011 - kwieciste wzory są modne! (http://www.luxurymag.pl)

Jak nosić kwieciste wzory?

Tak samo jak z innymi wzorami, tak i z tym kwiecistym nie jest łatwo. Polecam się trzymać kilku zasad, dzięki którym Twoje ubrania będę z kwiatami wyglądać stylowo a przy tym nie popełnisz faux-pas. Jak nosić kwieciste wzory?

  • Po pierwsze nosząc kwieciste wzory pamiętaj o swoich proporcjach. Małe kobietki będą w zbyt wyraźnych wzorach się gubić. Takie duże wzory mogą nosić kobiety nieco większe. Jeśli masz postawę gruszki, wybierz małe kwiaty. Bowiem te duże kwiaty na ubraniu sprawiają, że sylwetka wygląda na szerszą niż jest w rzeczywistości.
  • Wzór kwiatów jest sam w sobie wyraźny i przyciąga uwagę, dlatego też warto do niego wybrać proste dodatki, by całość stroju nie wyglądała zbyt pstrokato.
  • Jeśli chodzi o materiały, w tym roku modne są głównie szyfony i jedwabie.
  • Jeśli kwiecisty wzór wydaje Ci się zbyt wyraźny, możesz go stonować dzięki jednokolorowemu kardiganowi lub prostej kurtce.
  • Jakie kwiaty modne są w tym roku? Projektanci pozwolili się inspirować wschodem, dlatego też najmodniejsze stały się orientalne kwity. Postawić możesz jednak i na klasyczne gatunki, które z mody nie wyjdą nigdy
Trendy wiosny 2011 - kwieciste wzory są modne! (http://www.luxurymag.pl)

W wielu sklepach możemy już znaleźć kwieciste spódnice. Połącz je z jednokolorową bluzką i odważniejszymi butami, torebką i biżuterią.

Trendy wiosny 2011 - kwieciste wzory są modne! (http://www.luxurymag.pl)

Modne w tym roku są także długie suknie, na których kwiecisty wzór wygląda fantastycznie.

Trendy wiosny 2011 - kwieciste wzory są modne! (http://www.luxurymag.pl)

Do codziennego noszenia możemy użyć kwiecistych koszulek, które można dopasować do różnych kolorów spodni i spódnic. Można do tego dorzucić kardigan i osiągnie się modny, a wygodny i praktyczny strój do pracy bądź na spacer.

Źródła: www.polyvore.com , Creatas Images / Thinkstock

Autorem artykułu jest Jana K.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież damska.