Moda ciążowa 2011 - Odzież dla Mam

Moda ciążowa 2011 - Odzież dla Mam

4 kwietnia 2011, Bluzki ciążowe, Ubrania dla ciężarnych, Spodnie dla ciężarnych, Moda dla ciężarnych 2011, Moda ciążowa

Linki sponsorowane

W trakcie ciąży normą są problemy z ubraniami, ale większość kobiet sobie z nimi radzi. Po to właśnie m.in. jest magazyn luxurymag, aby Wam skutecznie poradził jak sobie radzić w takich sytuacjach jak np. ciąża.

W początkowym stadium nie musisz wydawać pieniędzy na ubrania dla ciężarnych, ponieważ brzuch zaczyna się wtedy dopiero lekko zaokrąglać, wystarczą więc luźniejsze ubrania, np. tuniki. Oczywiście nadchodzi czas, gdy musisz nauczyć się łączyć normalne ubrania z tymi dla ciężarnych.

Po pierwsze potrzebujesz ciążowych spodni klasycznego kroju, do których możesz ubierać np. koszulę męża.

Alternatywą jest np. pożyczenie ubrań od koleżanki, która jest od Ciebie grubsza. Z pewnością chętnie pożyczy Ci jakiejś sukienki, koszulki czy tuniki.

Przejść okres ciąży stylowo nie jest łatwo, a co dopiero miesiąc po narodzeniu dziecka – to już w ogóle jest ciężkie. Dziecko wtedy wymaga maksymalnej opieki i uwagi, więc młoda mama nie ma za wiele czasu na swój wygląd. Mieć dziecko to naturalna sprawa, ale trzeba czasem pozwolić pomóc bliskim aby mieć czas i dla siebie.

Moda ciążowa 2011 - Odzież dla Mam (http://www.luxurymag.pl)

Propozycje mody ciążowej 2011

Długie sukienki

Długie suknie są świetnym wyborem dla wszystkich kobiet, które chcą czuć się wygodnie i dobrze. Takie długie, luźne sukienki produkowane sa w różnych wariantach. Kobieta w ciąży powinna wybierać te z wzorami ułożonymi w tym miejscu, by odwrócić uwagę od brzucha.

Tunika

Moda ciążowa 2011 - Odzież dla Mam (http://www.luxurymag.pl)

Modne w tym roku są także tuniki, które nosi się do dżinsów. Rozejrzyj się za interesującymi egzemplarzami, np. za luźnymi rękawami lub asymetrycznymi cięciami. Dają wyszczuplający optycznie efekt.

Bluzka

Moda ciążowa 2011 - Odzież dla Mam (http://www.luxurymag.pl)Moda ciążowa 2011 - Odzież dla Mam (http://www.luxurymag.pl)

Wybierz bluzkę z elastycznego materiału, który dopasuje się do sylwetki. Takie bluzki są bardziej eleganckie niż t-shirty w wielkich rozmiarach. Ważny jest odpowiedni materiał, który nie będzie drażnił Twojej skóry, która w okresie ciąży jest wyjątkowo wrażliwa.

Dżinsy

Moda ciążowa 2011 - Odzież dla Mam (http://www.luxurymag.pl)

Całego okresu ciąży nie możesz przejść w dresie, nawet jeśli są najwygodniejsze. Kochasz dżinsy? Wiec z nich nie rezygnuj. Ciążowe dżinsy są zaopatrzone w elastyczny pasek, który idealnie dopasowuje się do brzuszka.

Dodatki

Dodatki są bardzo ważne. Noś biżuterię z klejnotami na szyi i nadgarstkach. Połącz je z modną torebką do ręki i stylowymi butami. Dzięki interesującej sukience czy tunice, możesz stworzyć wyjątkową całość.

Ciąża sprawi, że będziesz wyglądać jeszcze piękniej, nie ukrywaj tego!

Źródło: www.polyvore.com

Autorem artykułu jest Jana A. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież damska.