Kolorowe kalosze Kamik - idealne na kwietniową pogodę.

Kolorowe kalosze Kamik - idealne na kwietniową pogodę.

4 maja 2011, kalosze wiosna 2011, kolorowe kalosze Kamik, kalosze, kalosze Kamik, wzorzyste kalosze, buty Kamik, kolorowe kalosze

Linki sponsorowane

Zdaje się, że kolorowe kalosze są trendem, który nie zniknie tak po prostu z nieba mody, a to nie tylko dzięki temu, że są kolorowe i oryginalne, ale także dzięki swojej praktyczności. Czasy, gdy kalosze były tylko brzydkimi zielonymi butami do pracy – już minęły. Około roku 2004 nastąpił przełom, gdy to dwie osoby wpadły na pomysł by kalosze ozdobić kwiatkami, kółeczkami i innymi motywami. Były to dwie koleżanki Emily i Hannah, które pracowały dla Evercreatures i swoim pomysłem zapełniły wielką dziurę na rynku. Od tego czasu nawet ponure, deszczowe i szare dni mogą być kolorowe i wesołe.

Kolorowe kalosze Kamik - idealne na kwietniową pogodę. (http://www.luxurymag.pl)

Szczególnie kwiecień jest miesiącem, w którym pogoda robi co chce i deszczowych dni jest naprawdę wiele, a więc jest to czas idealny by kupić kolorowe kalosze, które wykorzystasz także w innych miesiącach, czy to podczas zakupów, czy podczas festiwalu czy spaceru. Nie myśl, że w przypadku kolorowych kaloszy nie można już niczego nowego wymyślić, producenci przychodzą z nowymi kolekcjami każdego sezonu. Tym razem przedstawimy Wam wiosenną kolekcję kaloszy kanadyjskiej marki Kamik.

Kolorowe kalosze Kamik - idealne na kwietniową pogodę. (http://www.luxurymag.pl)

Kolorowe kalosze Kamik

Kolorowe kalosze Kamik nie są zwyczajne, są produkowane z recyklingowanego plastiku i w żadnym wypadku nie znajdziesz na nich oznaczenia „Made in China“. Produkowane są bowiem w samej Kanadzie i możesz wierzyć, że są wysokiej jakości, bowiem wysoka jakość jest tutaj opatrzona gwarancją dwóch lat. Są lekkie, wyłożone od wewnątrz miłym i wygodnym materiałem. Wszystkie modele mają wyjątkowy wygląd, który Cię odróżni od szarej miejskiej społeczności. Kalosze kanadyjskiej firmy Kamik możesz kupić np. w sportowych internetowych sklepach, ale nie tylko.

Kolorowe kalosze Kamik - idealne na kwietniową pogodę. (http://www.luxurymag.pl)

Nie daj się ograniczyć przez deszcz i wyjdź w wesołych kolorowych kaloszach na ulicę. Poprawią one humor nie tylko Tobie ale także tym, którzy Cię w nich zobaczą.

Źródło: www.skeble.cz , iStockPhoto / Thinkstock

Autorem artykułu jest Beáta B.. Artykuł znajdziesz w kategorii buty, obuwie oraz sekcji trendy w modzie na wiosnę, letnie modne trendy, moda i jesień i zimowa moda.