Odzież i obuwie Umbro albo też klasyka piłki nożnej...

Odzież i obuwie Umbro albo też klasyka piłki nożnej...

21 maja 2011, bluzy sportowe, bluzy, korki, Umbro, dresy, kurtki, koszulki, spodnie, czapki, skarpety, paski, odzież sportowa, obuwie sportowe

Linki sponsorowane

O marce Umbro z pewnością słyszał każdy fan piłki nożnej, chociażby ze względu na związek z jakąś drużyną piłkarską. Marka ta jest jedną z najstarszych marek sportowych, która zajmuje się produkcją mody i akcesoriów związanych z tą dziedziną sportu. Była założona przez młodego Harloda Humphreysera w 1924 roku w angielskim mieście Wilmslow i nosiła wtedy nazwę Humphreys Brothers. Swoje logo podwójnego diamentu, które stało się bardzo popularne, marka Umbro posiada już od lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. W dzisiejszych czasach, marka Umbro sprzedaje swoje produkty w dziesiątkach krajów świata. W Polsce produkty tej marki sprzedawane są w wielu sklepach. Ponadto można je spotkać także w e-shopach.

Można by powiedzieć, że marka Umbro jest marką sukcesu. Pierwszą drużyną, która zaczęła się ubierać w Umbro był klub Manchaster City, który był w 1934 roku w finale FA Cup w Wembley ubrany w całości w Umbro. Innym zwycięzcą FA Cup, który był ubrany w Umbro był angielski Tottenham Hotspur. Celtic Glasgow był ubrany w Umbro, gdy jako pierwszy brytyjski klub wygrał puchar Europy. Brazylia, która bywała mistrzem piłki nożnej 4 razy wygrała będąc ubrana w Umbro. Dzisiaj marka ubiera np. reprezentację Anglii.

Buty Umbro: tenisówki, korki, trampki..

Bardzo lubiane sportowe buty marki Umbro mają już długoletnią tradycję. Marka na początku była skupiona na produkcji dresów, spodenek, skarpetek – a z butami wkroczyła na rynek dopiero w 1985 roku. Buty te były o wiele tańsze od na przykład konkurencyjnego Adidasa, i dlatego też stały się one bardzo szybko popularne. Dzisiaj marka ta skupia się na sprzedaży butów, które są odpowiednie do każdego sportu, ale można ich używać również na co dzień. Największy procent butów Umbro to tzw. korki, których używają gracze piłki nożnej. Buty te produkuje się z jak najlepszych materiałów co zapewnia długotrwałość i maksymalny komfort. Są lekkie, wysokojakościowe i wygodne.

Odzież i obuwie Umbro albo też klasyka piłki nożnej... (http://www.luxurymag.pl)Odzież i obuwie Umbro albo też klasyka piłki nożnej... (http://www.luxurymag.pl)

Ubrania Umbro

Ta angielska marka ma szeroki wybór męskiej, damskiej i dziecięcej mody. W swojej ofercie ma kurtki, spodnie, koszulki, dresy i modne dodatki. Kurtki marki Umbro produkuje się na każdą porę roku i na każdą pogodę. Przepuszczają powietrze, więc można je wykorzystać przy każdej okazji. Wystarczy jednie wybrać pod względem tego co dla nas najważniejsze, czyli styl (sportowy czy bardziej uniwersalny). Spodnie Umbro są zadedykowane głównie sportowcom, ale można je nosić również na co dzień. Można wybierać wśród spodni krótkich, spodni na 3/4 i spodni długich. Bluzy zachwycają swoim doskonałym designem. Nadają się dla wszystkich, którzy lubią praktyczne bluzy z przyjemnego materiału. Koszulki w stylu sportowym Umbro oczywiście także posiada. Umbro oferuje też koszulki polo, koszulki z długimi i krótkimi rękawami. W ofercie Umbro nie może też zabraknąć spodni dresowych, które można wykorzystać właśnie teraz, wiosną. A co się tyczy modnych dodatków Umbro, możesz wybierać z bogatej oferty torebek, toreb, plecaków, czapek, pasków, skarpetek itd.

Odzież i obuwie Umbro albo też klasyka piłki nożnej... (http://www.luxurymag.pl)Odzież i obuwie Umbro albo też klasyka piłki nożnej... (http://www.luxurymag.pl)Odzież i obuwie Umbro albo też klasyka piłki nożnej... (http://www.luxurymag.pl)

Źródła: www.bigfotbal.cz www.xmode.cz

Autorem artykułu jest Hedvika F.. Artykuł znajdziesz w kategorii marki i markowe ubrania oraz sekcji wiosenna moda, letnie modne trendy, jesienne modne trendy i zimowa moda.