Damskie skórzane spodnie - odważysz się?

Damskie skórzane spodnie - odważysz się?

28 kwietnia 2011, skórzana odzież, skórzane leginsy, spodnie damskie skórzane, Balmain, spodnie skórzane

Linki sponsorowane

Już w kilku artykułach Luxurymag mogłaś przeczytać o różnych typach skórzanych ubrań. Wspominaliśmy o skórzanych spódnicach, kurtkach, dodatkach. Jest to tylko dowodem na to, że sezon wiosna/lato 2011 idzie w parze ze skórą!

Z każdej kolekcji projektantów mody powstaje jakiś trend – czasem buty na platformie, czasem kożuchy. Skórzane produkty są stałym elementem odzieżowego przemysły. Są wręcz ponadczasowym elementem mody, który nigdy z niej nie wyjdzie.

Ten artykuł będzie mówił o damskich, skórzanych spodniach, bowiem spodnie ze skóry będą jednym z najwyraźniejszych hitów tego sezonu. Na rynku zaczynają się pokazywać nowości – do nich należą np. skórzane leginsy bądź skórzane sportowe spodnie.

Damskie skórzane spodnie - odważysz się? (http://www.luxurymag.pl)

Skórzane leginsy ożywią każdy strój!

Jeśli nie jesteś fanką klasycznych skórzanych spodni, możesz wypróbować skórzane leginsy. Wyglądają ładnie i łatwo je kombinować z innymi ubraniami. Ponadto będziesz w nich wyglądać jak gwiazda wieczoru. W modzie są wyraźne kolory.

Damskie skórzane spodnie - odważysz się? (http://www.luxurymag.pl)

Balmain – styl, jakość i luksus

Giganty mody oferują dobrze przylegające skórzane spodnie z różnymi detalami. Marka Balmain wybrała w kolekcji wiosna/lato 2011 nowoczesne, wąskie cięcia. Tak, jak modelki błyszczą na wybiegach mody w lśniących kombinacjach, możesz lśnić i Ty – w skórzanych leginsach. Czarne, obcisłe skórzane spodnie ubierz do pracy, a na wieczór wybierz odważniejszą, srebrną wersję.

Damskie skórzane spodnie - odważysz się? (http://www.luxurymag.pl)Damskie skórzane spodnie - odważysz się? (http://www.luxurymag.pl)

Sportowe skórzane spodnie

Fani sportowego stylu z pewnością będą zadowoleni, z tego że skórzane spodnie będą mogli dostać także w luźnej wersji. Sportowe skórzane spodnie będą oferowane w nowoczesnych i modnych krojach.

Damskie skórzane spodnie - odważysz się? (http://www.luxurymag.pl)

Przy wyborze kieruj się przede wszystkim tym jak się w nich czujesz. Nie jest gwarancją sukcesu cierpienie w wąskich skórzanych spodniach, jeśli będziesz się czuć wygodniej w wolnym stylu, który może wyglądać równie efektywnie i seksownie.

Damskie skórzane spodnie - odważysz się? (http://www.luxurymag.pl)

Źródło: www.net-a-porter.com , www.shopstyle.com , Thinkstock

Autorem artykułu jest Martina B.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież damska oraz sekcji wiosenne modne trendy, letnia moda, moda i jesień i trendy w modzie na zimę.