Seksowne damskie zegarki: DKNY, Chopard, Gucci i Armani

Seksowne damskie zegarki: DKNY, Chopard, Gucci i Armani

28 maja 2011, dodatki, damskie zegarki, eleganckie zegarki, Gucci, Armani, Giorgio Armani, Emporio Armani, Chopard, szwajcarskie zegarki, Donna Karan, DKNY

Linki sponsorowane

Żadna kobieta nie dała by sobie rady bez ważnych dodatków mody. Nigdy nie nie wyszła z domu bez jakiegokolwiek drobiazgu, np. biżuterii, eleganckiej apaszki czy torebki. Seksownej kobiecie zawsze muszą ubrania pasować pod względem kolorów i dodatków. Każde nowe ubranie oznacza kupienie nowego dodatku i na odwrót. Wiele kobiet nie kupi butów zielonych tylko dlatego, że nie pasuje reszta jej garderoby do tych butów, aczkolwiek niektóre praktyczne kobiety kupią je wraz z koralami i torebką w tym samym kolorze. Zachowuj się czasem jak taka praktyczna kobiet a uwierz mi – będziesz się czuć o wiele lepiej.

Już sobie wyjaśniliśmy, dlaczego dodatki są tak bardzo ważne a teraz możemy sobie przedstawić jeden z najgłówniejszych, czyli damski zegarek. Każda kobieta inaczej odbiera ten dodatek. Coś innego oznacza on dla pracowitej i zajętej ciągle kobiety, a co innego dla kobiety eleganckiej czy „kury domowej“. Dla jednych jest on pomocnikiem, dla drugich ozdobą itd. Można powiedzieć, że z zegarkami jest tak jak z kawą. Niektórzy kochają kawę ponieważ kochają jej smak, a niektórzy piją ją by dostać trochę kofeiny i mieć więcej energii.

Nowojorski styl – kobiece zegarki DKNY

Marka DKNY prezentuje klientom nie tylko wspaniałe perfumy, ale też zegarki. Projektantka mody marki – Donna Karan, w swoich kolekcjach łączy wygodę i luksus. Tak samo jest z tym w przypadku jej zegarków, które nas pierwszy rzut oka wyglądają bardzo elegancko, a z drugiej strony są bardzo praktyczne. Tym zegarkom mówiąc krótko – niczego nie brakuje. Każdy typ kobiety znajdzie w ofercie DKNY zegarek dla siebie. Wiele zegarków marki DKNY można określić jako unisex. To znaczy, że mogą je nosić zarówno mężczyźni jak i kobiety. Jeśli Ci ktoś kiedyś powie „Twój zegarek jest jakiś męski“ – możesz spokojnie odpowiedzieć „Nie jest męski, jest od DKNY“. W przypadku marki DKNY podoba mi się także to, że radzi swym klientom do jakich ubrań pasują dane zegarki. Jeśli kupisz na ich internetowej stronie zegarek, dostajesz propozycję co do niego by pasowało: ofertę torebek, apaszek i biżuterii.

Seksowne damskie zegarki: DKNY, Chopard, Gucci i Armani (http://www.luxurymag.pl)

Szwajcarska jakość – damskie zegarki Chopard

Kto inny mógłby produkować najlepsze zegarki jeśli nie Szwajcarzy? Odpowiedź brzmi: „Nikt“. Szwajcarskie zegarki mają naprawdę wieloletnią tradycję i są uważane za te najlepsze na całym świecie. Tak samo marka Chopard, która specjalizuje się na produkcji zegarków, pięknej biżuterii i perfum. Jej kolekcje damskich zegarków są jednymi z najbardziej eleganckich, jakie widziałam. Zegarki Chopard uwydatniają kobiecość i są odpowiednie dla kobiet we wszystkich kategoriach wieku. Wiele damskich zegarków Chopard jest zdobiona np. diamentami, która działają na każdą kobietę. Niestety na polskim targu ciężko je dostać.

Seksowne damskie zegarki: DKNY, Chopard, Gucci i Armani (http://www.luxurymag.pl)

Nie tylko męska moda – damskie zegarki Armani

Marka Armani w całości, wraz ze swoim głównym projektantem Giorgio Armani są ucieleśnieniem elegancji. Marka powstała w 1974 roku i z początku zajmowała się tylko męską modą. Nic dziwnego, że męskie ubrania od Armaniego są jednymi z najdroższych i najbardziej prestiżowych ubrań. Dlatego też odrobina męskiego stylu została w damskich zegarkach Armaniego. Zegarki te są piękne i eleganckie, ale nie jest to to samo co szwajcarski Chopard. Pasować będą przede wszystkim do kobiet, które podziwiają włoski design i znaną na całym świecie markę Emporio Armani.

Seksowne damskie zegarki: DKNY, Chopard, Gucci i Armani (http://www.luxurymag.pl)

To najlepsze na koniec – damskie zegarki Gucci

Popularna marka Gucci nie rozczarowała nawet w przypadku kolekcji damskich zegarków. Cechują się one niewiarygodną włoską lekkością i pomysłowością. Gucci jest mówiąc krótko – doskonały. Prostota kształtów zadziwia i zachwyca. Jeśli chciałabyś zobaczyć całą kolekcję damskich zegarków na stronie www tej marki – to sama się o tym przekonasz. Zegarki te są uporządkowane według kolekcji, designu, wielkości i kolorów. Gucci wie, że ta precyzja imponuje wielu kobietom. Zegarki Gucci biorą też nieco z historii swej marki. Pasek wielu modeli jest wyprodukowany z wysoko jakościowej skóry.

Seksowne damskie zegarki: DKNY, Chopard, Gucci i Armani (http://www.luxurymag.pl)

Źródła: www.hodinky.cz www.polyvore.com www.asos.com www.finestwatches.com

Autorem artykułu jest Hedvika F.. Artykuł znajdziesz w kategorii biżuteria i zegarki oraz sekcji wiosenna moda, letnie modne trendy, trendy w modzie na jesień i trendy w modzie na zimę.