Wiosenne damskie kurtki wiatrówki 2011

Wiosenne damskie kurtki wiatrówki 2011

23 maja 2011, wiatrówki, kurtki wiatrówki, wiosna 2011, kurtki wiosna, Windrunner, Nike, Adidas, Urban Classics, Reebok, K1X, odzież hip-hop

Linki sponsorowane

Wiosna zaczyna nam się już przedstawiać w całym swym pięknie, ale wcześnie rano, gdy słoneczko jeszcze nie wychodzi zza chmur, lub późnym wieczorem, gdy się już schowa – jest wciąż jeszcze zimno. Pogoda wciąż robi co się jej podoba. Chwilę grzeje nas słońce, a za chwilę już czarne chmury zasłaniają je i robi się wietrznie i zimno. Często zadajemy sobie pytanie o to, co włożyć na siebie. Co zrobić by nie było nam ani za ciepło, ani za zimno i abyśmy nie musieli ze sobą nosić wielkiej torby wypchanej ubraniami? Mimo, że ten problem wydaje się nie do rozwiązania – rozwiązanie jest proste… kurtka wiatrówka! Chodzi o lekką kurtkę, która pasuje do każdej pogody. Wybierać możesz w tym roku z wielu eleganckich i sportowych modeli. Główni producenci sportowych i hip-hopowych ubrań stworzyli naprawdę imponujące kolekcje.

Wiosenne damskie kurtki wiatrówki 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Sportowe wiatrówki

Wiosenne kurtki przynosi fanom sportu i ubrań w tym stylu – marka Nike, adidasReebok. Marka Nike nazwała swoją kolekcje Windrunner. Te wiatrówki różnią się od reszty. Nike jak zwykle stworzyła coś extra. Windrunner są idealne na wyjazdy jak i na miasto. Wielka wygodą jest oryginalna torebka, w której wiatrówkę dostaniesz gdy ją kupisz. Jeśli na przykład z deszczowej pogody zrobi się nagle słońce i upał – kurtkę schowasz do tej małej torebki. Damskie kurtki Windrunner produkowane są z wyjątkowymi trzyczęściowymi rękawami, które mogą być użyteczne. Wiatrówki adidas i Reebok są funkcjonalne, posiadają kapuce i oferują świetną ochronę przed wiatrem będąc jednocześnie przewiewnymi (nie spocisz się w nich). Są wygodne i odporne na temperaturę.

Wiosenne damskie kurtki wiatrówki 2011 (http://www.luxurymag.pl)Wiosenne damskie kurtki wiatrówki 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Hip-hopowe wiatrówki

Bardzo ładne i wygodne są kurtki w stylu hip-hopowym. Najważniejsze marki hip-hopowej odzieży w wiatrówkach wykorzystały wiele kolorów i krojów. Na przykład marka Urban Classics perfekcyjnie dobrała kolory w swoich kurtkach. Oferuje Ci zawsze ten sam krój, ale inne kolory, na przykład niebieski, zielony, czerwony, biały.. Za to basketballowa marka K1X, która w 1993 roku wyprodukowała pierwszą edycję koszulek, swoimi wiatrówkami przyciągnie wielu klientów, bowiem są naprawdę wspaniałe. Pięknie łączą krój z kolorami, spodobają się każdemu.

Wiosenne damskie kurtki wiatrówki 2011 (http://www.luxurymag.pl)Wiosenne damskie kurtki wiatrówki 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Źródła: www.queens.cz www.polyvore .

Autorem artykułu jest Hedvika F.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież damska oraz sekcji trendy w modzie na wiosnę, trendy w modzie na lato, trendy w modzie na jesień i moda i zima.