Odzież Metal może być świetną zabawą

Odzież Metal może być świetną zabawą

10 czerwca 2011, metal, metal ubrania, moda metal, gorsety, Bioworld, Metal Mulisha, Queen of Darkness

Linki sponsorowane

Pod wyrażeniem metal i ubrania w stylu metal większość ludzi rozumie dziwnych ludzi noszących kolczaste obroże i czarne ubrania. I właśnie tak jest! Poza tym, że ludzie z subkultury metalowej wcale nie są dziwni. Ubrania w stylu metalu zostały tak określone ze względu na to, że ludzie tak ubierający się, słuchają muzyki określanej jako „metal“. Poza tym ubrania te czasem posiadają też metalowe ćwieki. Jak to wszystko połączymy, powstaje osoba słuchająca ciężkiej muzyki, nosząca charakterystyczne ubrania, ostre dodatki i wielkie buty. Ubrania metalowe nie muszą być jednak przeznaczone jedynie osobom, które słuchają takiej muzyki. Czarne koszulki z obrazkami z horrorów, czy napisem „Metallica“ może nosić każdy! Ubrania w stylu metalowym produkuje się i dla kobiet, i dla mężczyzn, i dla dzieci.

Odzież Metal może być świetną zabawą (http://www.luxurymag.pl)

Metalowe ubrania

Oferta ubrań metalowych jest tak szeroka, że się nieźle zmęczyłam zapoznawaniem się z nią już przed jej opisaniem. Ale do dzieła. Po pierwsze, żaden prawdziwy metalowiec nie obędzie się bez koszulki z rysunkiem czy zdjęciem swojego ulubionego zespołu muzycznego! Pytasz dlaczego? Odpowiedź jest prosta: dlatego, że koszulki metalowe są najważniejszym elementem garderoby każdego metalowca. Najważniejsze są koszulki z obrazkiem lub nazwą ulubionej kapeli, później jest dopiero cała reszta. Modne są też w tej subkulturze koszulki z obrazkami z horrorów, czy też obrazkami motorów. To samo w przypadku bluz. Spodnie nosi się przede wszystkim czarne, ewentualnie jeansowe lub skórzane. Kobiety „metalówy“ najchętniej noszą seksowne kratkowane spódnice z paskami. To są podstawy. Wśród metalowych ubrań znajdziesz też spodnie 3/4, odważne koszulki, ekstrawaganckie suknie, gorsety itd.

Odzież Metal może być świetną zabawą (http://www.luxurymag.pl)Odzież Metal może być świetną zabawą (http://www.luxurymag.pl)Odzież Metal może być świetną zabawą (http://www.luxurymag.pl)

Uwaga, uwaga! – Metalowe marki odzieżowe

Jeśli przypadkiem pomyślałeś, że metalowe ubrania i moda metalowa to jakaś głupota, to się myliłeś/aś! Ta moda ma i swoje własne marki, które właśnie teraz Ci przedstawię. Zacznę od Bioworld, która oferuje swym klientom właściwie wszystko. Dla niezbyt wymagających metalowców jest to marka idealna. Oferta sortymentu zaczyna się od koszulek a kończy na zegarkach. Wszystkie produkty sa oczywiście zdobione nazwami metalowych kapel itd. Czego więcej chcieć? Troszkę ostrzejsza jest marka Dead Threads, którą docenią przede wszystkim wyznawcy goth-metalu, ponieważ marka oferuje ich ulubione rodzaje ubrań, np. suknie, spódnice i gorsety z ćwiekami oraz inne ubrania z metalowymi dodatkami. Podobny gotycki asortyment oferuje marka, która nazywa się "Queen of Darkness. Najlepsza i najbardziej uznawana jest natomiast marka Metal Mulisha, która oferuje nie tylko ubrania dla harleyowców, ale też ubrania dla panów i pań wyznających metal. **Metal Mulisha oferuje kobietom wszystkie rodzaje damskich ubrań i obuwie, które są wyzywające i seksowne. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie!

Odzież Metal może być świetną zabawą (http://www.luxurymag.pl)Odzież Metal może być świetną zabawą (http://www.luxurymag.pl) Źródła: www.metalshop.cz

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii alternatywna moda oraz sekcji moda i wiosna, moda i lato, trendy w modzie na jesień i zimowa moda.