Spodenki męskie, lato 2011

Spodenki męskie, lato 2011

1 lipca 2011, Ed Hardy, Ben Sherman, Andrew Christian, spodenki męskie, krótkie spodenki lato 2011, szorty, szorty 2011

Linki sponsorowane

Krótkie spodenki są jednym z głównych elementów męskiej garderoby. Dobrze się komponują z innymi częściami garderoby a dodatkowo w gorące dni zapewniają panom potrzebny komfort. W 2011 roku w świecie mody daje się pierwszeństwo krótkim spodenkom nad kolana w stylu sportowo-eleganckim. Oczywiście na ladach dalej znaleźć możemy sportowe spodenki idealne na kąpielisko czy plażę albo też na różnego rodzaju aktywności sportowe.

Andrew Christian – nie tylko innowacyjna bielizna

Amerykański projektant Andrew Christian znany jest przede wszystkim ze swojej innowacyjnej bielizny. Jego kolekcje jednak zawierają także kąpielówki i męskie krótkie spodenki. Często produkuje limitowane edycje, gdzie pozwala sobie na prosty i funkcjonalny design. Szory Andrew Christian znajdziesz w luksusowych butikach w Los Angeles lub Nowym Yorku. Na oficjalnych stronach przebiega też internetowa sprzedaż, ale większość jego modeli jest dostępna tylko w oficjalnych butikach.

Spodenki męskie, lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Sportowa elegancja szortów Ben Sherman

Ben Sherman reprezentuje ubrania w stylu casual, jest jedną z najbardziej lubianych marek tego typu w UK. Zajął się tworzeniem tzw. „oxford shirt“ – czyli koszul z mankietami i kołnierzykami. Męskie szorty trzymają się mocno ducha stylu casual. Możesz do nich nosić koszule, koszulki polo czy nawet marynarki – tak uzyskasz brytyjski, luzacki styl.

Spodenki męskie, lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Niekonwencjonalny Ed Hardy

Marki Ed Hardy nie trzeba przedstawiać – wyraźne motywy czaski, tygrysa lub serca ukazują się w każdej kolekcji. W tym roku możesz wybrać oryginalne szorty pasujące do serfowania lub innego sportu.

Spodenki męskie, lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Oryginalna uliczna moda na Karmaloop.com

Fani ulicznej mody na pewno znajdą swoje wyśnione ubrania w internetowym sklepie www.karmaloop.com. Krótkie spodenki z niskim krokiem są bardzo modne tego roku! Do wyboru są jeansowe wariacje lub przewiewne plecione szorty. Akcent kładziony jest na detale.

Spodenki męskie, lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)Spodenki męskie, lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Źródło: www.karmaloop.com, www.edhardyshop.com, www.bensherman.com , www.andrewchristian.com , Thinkstock

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież męska oraz sekcji letnie modne trendy.