Zakupy w Nowym Jorku

Zakupy w Nowym Jorku

11 lipca 2011, wyprzedaże, Zakupy w Nowym Jorku, Nowy Jork, NYC

Linki sponsorowane

Lato kusi by odwiedzać nowe kraje i miasta i nie musi kojarzyć to się z pamiątkami czy kąpaniem w morzu. Coraz częściej turystycznym celem podróży stają się centra handlowe i sklepy, a szczególnie w tych krajach, w których ubrania są w niższych cenach i często mają miejsce wyraźne obniżki cen. Do tych krajów należy – może niespodziewanie, ale jednak – USA a na zakupy do Nowego Jorku wyjeżdża z roku na rok coraz więcej osób. Co więcej, metropolia ta została zareklamowana jako centrum zakupów przez wiele filmów i serialów. Kto by nie chciał kupować w mieście, gdzie kupowała Carrie Bradshaw?

Zakupy w Nowym Jorku (http://www.luxurymag.pl)

Jeśli na wylot i zakupy do Nowego Jorku zaoszczędziłaś więcej pieniędzy i masz za cel kupić sobie tam też bardziej elegancki i droższy egzemplarz, nie zapomnij odwiedzić Fifth Avenue. Między 49 a 60 ulicą czekają na Ciebie markowe sklepy, takie jak np. Louis Vuitton, Tiffany & Co czy Gucci a także centra handlowe Sakd Fifth Avenue oraz Barneys & Bergdorf Goodman. Chodzi o najdroższą ulicę świata, do której przyrównać nie można nawet Oxford Street w Londynie, czy Champs Elysees w Paryżu. Nawet jeśli nie stać cię byś kupiła sobie coś na tej ulicy, warto się nią chociażby przespacerować.

Większość z nas wybiera się do Nowego Jorku jednak na tanie zakupy, dlatego wróćmy się z rejonów najwyższych cen z powrotem na ziemię i rozejrzyjmy w możliwościach tanich zakupów. Za obniżkami, które sięgają 70% z początkowej ceny, wyjdź do centrum handlowego Century 21. Czeka Cię tam kilka pięter pełnych ubraniami i dodatkami za przysłowiową złotówkę. Oczywiście warto też odwiedzić Macy's bądź też Bloomingdale's. Sklepy w Nowym Jorku wiedzą jak skusić i ucieszyć klientów.

Zakupy w Nowym Jorku (http://www.luxurymag.pl)

A na koniec jeszcze kilka rad. Dzięki naprawdę niskim cenom, oraz nieziemskim ilościom, w NY obkupi się każdy. Myśl jednak o tym, że wszystkie zakupy musisz jakość przywieźć do domu. Dlatego jedź z wielką, prawie pustą walizką, do którego zakupy się zmieszczą. Na zakupy też zostaw sobie dużo czasu, nie tylko po to by zobaczyć jak najwięcej, ale dlatego że musisz liczyć się z długimi kolejkami do kas.

Zakupy w Nowym Jorku (http://www.luxurymag.pl)

Zakupy w Nowym Jorku są prawdziwą przygodą i okazją, dlatego trzeba je wykorzystać w 100%. Dlatego zapakuj kartę kredytową i najlepszą koleżanką i ruszaj do raju zakupów.

Źródło: en.wikipedia.org, James Woodson / Zdjęcie płyty / Thinkstock, Thinkstock, iStockPhoto / Thinkstock

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii marki i markowe ubrania i podróże, wakacje, urlop.