Top bez ramiączek - właściwy letni wybór

Top bez ramiączek - właściwy letni wybór

8 lipca 2011, top bez ramiączek, topy bez ramiączek, bluzki, koszulki, topy

Linki sponsorowane

Nosić top bez ramiączek to nic łatwego, bowiem z powodu ich braku – nie ma się na czym trzymać. Górna część jest przeważnie wyposażona w gumkę, która trzyma top na swoim miejscu. Problemem mogą by,ć piersi, które są zbyt duże lub niezbyt pewne. Mając takie możesz mieć problem z wyborem topu bez ramiączek.

Top bez ramiączek - właściwy letni wybór (http://www.luxurymag.pl)

Top bez ramiączek a koszulka

Topy bez ramiączek nosi się w bardzo gorące dni ponieważ zakrywają małą ilość ciała. Jeśli tak pokochałaś je, że nie chcesz z nich zrezygnować nawet w chłodniejszą pogodę, możesz pod top bez ramiączek włożyć koszulkę. Zyskasz tym nowy wygląd i inne kombinacje nie są potrzebne. Trzeba jednak odpowiednio dobrać kolor i krój. Top bez ramiączek można tez ubrać pod koszulkę albo użyć jako biodrowego pasu.

Jeśli top bez ramiączek jest wzorzysty, ubierz go na jednobarwną koszulkę lub na odwrót. Zawsze się upewnij, że kolory nie gryzą się.

Top bez ramiączek, ubrany na koszulkę zniż tak, aby jego górna linia była pod piersiami.

Pod top bez ramiączek włóż lekko prześwitującą koszulkę, lub bluzkę z koronki.

Co do topu bez ramiączek?

Jako, że top bez ramiączek jest przeważnie obcisły, możesz do niego włożyć szyfonową lub balonową spódniczkę. Ponadto pasują do niego krótkie spodenki jeansowe jak i długie jeansy. Co się tyczy dodatków, wykorzystaj szerokie paski, małe torebki z krótkim uchem.

Top bez ramiączek - właściwy letni wybór (http://www.luxurymag.pl)

Top bez ramiączek a biustonosz

Gdy wybierasz biustonosz, musisz brać pod uwagę do jakich bluzek czy sukienek będziesz go nosić. Podstawą jest oczywiście biustonosz w kolorze ciała, najlepiej gładki i z odpinanymi ramiączkami. Oczywiste jest, że kuszą Cię biustonosze z koronki, ale jeśli będziesz wkładać na niego obcisły top, najlepiej unikać zdobień.

Top bez ramiączek - właściwy letni wybór (http://www.luxurymag.pl)

Pod top bez ramiączek pasuje biustonosz z silikonowymi ramiączkami lub biustonosz bez ramiączek, który jest tak pewny, że wytrwa na swoim miejscu.

Dlatego że topy bez ramiączek są tak ciasne, musisz się upewnić, że biustonosz nie jest być ciasny i nie jest widoczny pod topem.

Jeśli masz jędrny biust i top bez ramiączek nie jest przeźroczysty- możesz nosić go bez biustonosza.

Top bez ramiączek - właściwy letni wybór (http://www.luxurymag.pl)

Żródła: www.babyphat.com, www.forplaycatalog.com, www.nextdirect.com, www.polyvore.com, Stockbyte / Thinkstock

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież damska.