Zegarki Bulova: Światowy lider pochodzący z Czech

Zegarki Bulova: Światowy lider pochodzący z Czech

23 lipca 2011, Damskie zegarki, Męskie zegarki, Zegarki Bulova, Zegarki, Bulova

Linki sponsorowane

Świat się łączy, odległości się zmniejszają a więc i świadomość dokładnego czasu stała się jeszcze bardziej ważna. Mierzenie czasu nie musi się sprowadzać jedynie do tego sensu. Ponadto możemy zwrócić uwagę na jego piękną stronę. Idealnym obiektem do tego są zegarki na rękę. Zegarki bowiem na ręce nosimy nie tylko ze względu na to by mieć świadomość czasu, ale także dlatego że są fantastycznym dodatkiem, który doskonale dopełnia cały strój.

Zegarki Bulova: Światowy lider pochodzący z Czech (http://www.luxurymag.pl)

Z historii Bulova

Do najbardziej poważanych marek zegarków nie tylko na rękę należy marka Bulova, która należy do koncernu Citizen który jest największym producentem zegarków na świecie. Marka ta posiada interesującą tradycję. Założona była w 1875 roku przez Czecha Josefa Bulova, który wyemigrował z Czech do USA mając 12 lat. W związku z sukcesem i dużym zainteresowaniem jego pierwszymi zegarkami, w 1912 roku założył swoją pierwszą fabrykę zegarków w Szwajcarii.

Marka Bulova stała się sławna na całym świecie dzięki udziałowi w programie kosmicznym USA gdzie rywalizowała z marką Omega. Przez wiele lat narzędzia mierzące Bulova były częścią NASA. Najnowszym wydarzeniem związanym z tą marka było wydanie limitowanej edycji zegarków Bulova Accutron, które jako pierwsze zyskały certyfikat wykorzystywania przez amerykańskich kolejarzy.

Zegarki Bulova: Światowy lider pochodzący z Czech (http://www.luxurymag.pl)

Zegarki Bulova w Polsce

Zegarki Bulova posiadają wysoką jakość ale także są modne. Potwierdza to ilość modeli damskich zegarków Bulova, które są oferowane w polskich sklepach internetowych. Jest wiele sklepów internetowych, które specjalizują się na luksusowe zegarki na rękę. Zegarki Bulova należą do jednych z najbardziej lubianych i popularnych. Wyglądają ekskluzywnie, przez co są produktem luksusowym. W internecie można znaleźć kilkaset modeli zegarków na rękę tej marki. Każdy może wybrać coś dla siebie, coś co idealnie będzie odpowiadać jego potrzebom i gustowi.

Zegarki Bulova: Światowy lider pochodzący z Czech (http://www.luxurymag.pl)

Źródło: http://www.a-hodinky.cz

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii biżuteria i zegarki.