Żakiety i kurtki na wiosnę / lato 2011

Żakiety i kurtki na wiosnę / lato 2011

18 lipca 2011, marynarki na lato, letnie marynarki, kurtki letnie, kurtki letnie 2011, lato 2011 kurtki, żakiety damskie, kurtki wiosenne

Linki sponsorowane

Wystarczy popatrzeć za okna a nieraz się przekonamy, że nawet latem nie obejdziemy się bez letniego żakietu lub kurteczki. Bezspornie najlepsza inwestycją jest ponadczasowy jeans w wersji krótkiej.

Letni żakiet

Dlatego, że żakiet należy do podstawowych części garderoby, jego wybór jest bardzo ważny. Dbaj o to, by żakiet ten był uszyty z lekkiego, wysokiej jakości materiału, w takim kolorze i kroju, aby było łatwo łączyć je z innymi ubraniami. Taki żakiet pasuje i do pracy do kancelarii i na spacer, czy codzienne wypady na miasto czy na imprezę.

Żakiety i kurtki na wiosnę / lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Stylowy żakiet

Bez stylowego żakietu latem się także nie obejdziesz. Na pewno minimum jeden żakiet w szafie masz. Jest to bardzo popularna część garderoby i nie tylko ze względu na swoje łatwe połączenie z innymi ubraniami. Nie bój się wyraźnych kolorów, spróbuj stylu marynarskiego, który jest bardzo modny. Kup żakiet w kolorze granatowym, białym lub w prążki. Bardzo ładnie wygląda z bawełnianymi spodniami lub krótkimi spodenkami.

Żakiety i kurtki na wiosnę / lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Marynarka w stylu wojskowym

Nie jest niczym nowym to, że styl militarny należy do tych najbardziej popularnych. Żakiety i kurtki w stylu wojskowym należą do ulubionych już od wielu lat. Ten elegancki element garderoby jest idealny na deszczowe dni, chłodne wieczory czy letnie noce. W ofercie tego sezonu znajdziesz szeroką paletę barw i kilka alternatywnych wariantów. Ten styl pasuje do wszystkich typów sylwetki, a jego oryginalność na tle reszty ubrań sprawia, że wyglądasz modnie. Prosta koszulka, romantyczna sukienka lub wąskie jeansy razem z wojskowym żakietem sprawi, że będziesz stylowa.

Żakiety i kurtki na wiosnę / lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Letnia kurtka

Tak samo możesz wzbogacić swoją garderobę o elegancką kurtkę w najnowszym designu. W tym sezonie wiosenne kurtki są nieformalne, ale nie brakuje na nich dopracowanych szczegółów. Nie brakuje w ofercie tego sezonu również kurtek w stylu motocyklistów, jeansowych kurtek oraz tych krótkich kurteczek.

Motocyklowe kurtki

Rock'n'rollowa atmosfera i miłość do skórzanych ubrań, to wszystko oferuje kurtka w stylu motorowym. Tak, ten styl jest pożądany, ale tylko w tej kurtce, reszta ubrań powinna być już w innym stylu. W żadnym wypadku przecież nie chcemy stracić kobiecej powabności, dlatego do tej kurtki ubierzemy romantyczna sukienką, krótkie spodenki lub też obcisłe jeansy.

Żakiety i kurtki na wiosnę / lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Jeansowe kurtki

Szczerze mówiąc nigdy nie lubiłam jeansowych kurtek ale te w tym sezonie są świetnie dopracowane, obcisłe, wyglądają bardzo atrakcyjnie. Te z krótkimi rękawami pokocha każda kobieta. Jeansowa kurtka pasuje doskonale do krótkich i długich sukienek, błędu też nie popełnisz jeśli włożysz do niej krótkie spodenki. Takie kurtki kupisz np. w New Yorker

Żakiety i kurtki na wiosnę / lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Źródło: www.milanoo.com , www.newyorker.de , www.polyvore.com , Photo Disk / Thinkstock

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież damska.