Letnie buty na obcasie!

Letnie buty na obcasie!

5 sierpnia 2011, buty na obcasach 2011, sandały 2011, sandały na obcasach, letnie buty 2011, lato 2011, sandały na platformie

Linki sponsorowane

Na zewnątrz jest gorąco a my marzymy o tym by mieć na sobie jak najmniej ubrań, co obowiązuje także w przypadku obuwia. Letnie buty miały by odkrywać jak najwięcej. Ponadto miałyby nas wynosić wręcz do niebios, co osiągamy przy pomocy wysokich obcasów lub platform, które tego roku są bardzo modne.

Letnie buty na obcasie! (http://www.luxurymag.pl)

Sandały na platformie

Sandałki na platformie nie są w żadnym wypadku nudne. Zachwycają nas kwiecistym czy czereśniowym wzorem lub też koronką. Projektanci dla nas przygotowali w tym roku ekstremalną wysokość a także bardzo szeroką paletę barw. Wystarczy wybrać ten właściwy dla siebie typ, który odpowiada osobowości i stylowi danej osoby.

Poza tym, że platforma jest bardzo praktyczna i uniwersalna, wygląda bardzo ładnie i optycznie wyszczupla i wydłuża nogi. Jest to też elegancka forma dopełniania letnich ubrań takich jak sukienki, spódniczki, spodnie dzwony czy koszule.

Letnie buty na obcasie! (http://www.luxurymag.pl)

Kwiecisty nadruk, paski lub zdobienia używane są nie tylko na ubraniach, ale także na letnich butach na obcasach lub platformie. Jeśli wybrałaś bardziej pstrokatą formę platform, wybierz ubrania w miękkich, ciepłych kolorach, aby zrównoważyło wzory na butach.

Sandały na platformach nie są przeznaczone tylko na co dzień, ale jeśli są wyprodukowane np. z satyny, ozdobione koronką itd. mogą być wykorzystywane na wieczory lub wyjątkowe spotkania. Do eleganckiego wyglądu pasują naturalne, łagodne materiały i pudrowe odcienie. Najlepszym rozwiązaniem jest miękki materiał, który doskonale dopełnia letni strój.

Infinity shoes – buty z platformą 2011

Letnie buty na obcasie! (http://www.luxurymag.pl) Letnie buty na obcasie! (http://www.luxurymag.pl) Letnie buty na obcasie! (http://www.luxurymag.pl)

Sandały na wysokich obcasach

Letnie sandałki na obcasach są kolejnym eleganckim wyborem, który uwydatnia kobiece piękno w czasie lata. Można je nosić w ciągu dnia a także bardzo pasują na wieczorne wypady ze znajomymi czy imprezy.

Wysokie obcasy optycznie wyszczuplają łydkę, dlatego też pasują do rybaczek. Uwaga na pasek wokół kostki, który skraca i poszerza nogi. Sandały na wysokich obcasach są same w sobie doskonałym i wyrazistym dodatkiem, dlatego uważaj na dodatkowe zdobienia by nie przesadzić. Najlepsze są naturalne kolory – czarny lub brązowy, łatwo do nich dobierać ubrania.

Letnie buty na obcasie! (http://www.luxurymag.pl)

Jeśli wybierasz się na zakupy lub dłuższy spacer, lepiej wymień wysokie obcasy na płaską podeszwę. Aby uniknąć wulgarnego lub prowokacyjnego wyglądu, unikaj połączenia wysokich obcasów i mini.

Baby phat – buty na obcasach 2011

Letnie buty na obcasie! (http://www.luxurymag.pl)

Źródła: www.babyphat.com, www.infinityshoes.com, istockphoto, thinkstock

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii buty, obuwie oraz sekcji trendy w modzie na lato.