Męskie japonki / Fantastyczne letnie obuwie dla panów

Męskie japonki / Fantastyczne letnie obuwie dla panów

11 sierpnia 2011, męskie japonki, męskie klapki, obuwie nad wodę, obuwie nad morze

Linki sponsorowane

Męskie japonki są bardzo popularne, dlatego że są wygodne tak na plażę, jak i na basen, a niektóre modele i do miasta. Najbardziej docenicie je w letnie dni, dlatego że są lekkie, przewiewne i prawie ich nie czuć na nogach.

W letnich japonkach cała noga jest odkryta, dlatego najlepiej gdyby była choć trochę opalona. Głównie pamiętaj też o tym, aby zrobić pedicure, albo chociażby obciąć paznokcie.. Nigdy nie pozwól sobie wmówić, że mężczyzna, który o siebie dba jest metroseksualny albo homoseksualny. O swój wygląd miałby dbać każdy mężczyzna.

Męskie japonki / Fantastyczne letnie obuwie dla panów (http://www.luxurymag.pl) Męskie japonki / Fantastyczne letnie obuwie dla panów (http://www.luxurymag.pl)

Niech pasują jak robione na miarę

Japonki nie mogą być za duże, aby nie plaskały o chodnik, ani za małe, aby nie obcierały palców a duży palec nie wystawał za krawędź. Dlatego że mają cienką podeszwę, można je nosić tylko latem. W czasie innej pory roku mogą niszczyć stopy. Inwestuj w wysoką jakość.

Mimo tego, że japonki to buty na jeden sezon, nie powinieneś na nich oszczędzać. Maja idealnie pasować, a także mieć pewną podeszwę. Ważny jest też materiał z jakiego wykonany jest but oraz kształt i jakość wykonania paska, który znajduje się między palcami. Najlepszy jest pasek skórzany, który jest miękki i nie powoduje pęcherzy między palcami.

Męskie japonki / Fantastyczne letnie obuwie dla panów (http://www.luxurymag.pl) Męskie japonki / Fantastyczne letnie obuwie dla panów (http://www.luxurymag.pl) Męskie japonki / Fantastyczne letnie obuwie dla panów (http://www.luxurymag.pl)

Japonek nie noś…

… do pracy

Japonki w żadnym wypadku nie pasują do kancelarii, są to buty na czas wolny, dlatego najbardziej pasują na spacer, relaks nad wodą itd.

… na długie spacery

Japonki nie są dobre na zbyt długie spacery, ponieważ nie zapewniają nodze oporu przez co mogą powodować otarcia w miejscu pasku pomiędzy nogami.

Reef

Męskie japonki / Fantastyczne letnie obuwie dla panów (http://www.luxurymag.pl)

W dzisiejszych czasach mężczyźni mają do wyboru bardzo wiele modeli japonek. Na przykład marka Tref oferuje nieprzebrane ilości interesujących fasonów. Plażowe buty Reef są zaprojektowane w sportowym stylu i wykonane są z pewnego, wygodnego materiału. Tegoroczna kolekcja pełna jest kolorów i nietypowych materiałów, np. skóry i zamszu. Jak już wspomniałam chodzi o markę związaną z surfowaniem, dlatego też obuwie jej są wodoodporne. Poza tym mają pewien cenny detal, który doceni się głównie poza wodą, np. na plaży: otwieracz do butelek w podeszwie.

Źródło: www.coreshop.cz, www.polyvore.com

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii buty, obuwie oraz sekcji moda i wiosna i trendy w modzie na lato.