H&M jesień / zima 2011

H&M jesień / zima 2011

16 sierpnia 2011, kolekcja jesienna H&M, H&M, H & M jesień 2011

Linki sponsorowane

Lato już w połowie za nami a modne marki zaczęły śmiało ukazywać pierwsze ubrania ze swoich jesiennych kolekcji. Jedną z tych marek jest lubiane H&M. Niektóre detale były już zdradzone w czerwcu, o czym czytać mogliście na stronie LuxuryMag. Oklaski były nieco chłodne, podobnie jak tegoroczne lato. Jednakże kampania reklamowa i kolejne zdjęcia ukazują, że w kolekcji znajdziemy również bardzo ładne modele.

H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Z tego co możemy zobaczyć na stronach H&M, możemy wnioskować że projektanci tej szwedzkiej marki widzą tegoroczną jesień w romantycznym stylu. Modelki H&M w tegorocznych fotografiach wyglądają jak Marta Kubisova w 60-tych latach, a styl znany z tych lat ma wpływ na całą kolekcję, która ukazuje się w przyjemnych naturalnych odcieniach, np. karmelowym brązie, czerwono brązowym, koralowym, beżowym, ciemnym niebieskim, czarnym czy pudrowym różu. Kolekcja pełna jest łagodnych kardiganów, długich swetrów, perfekcyjnych pod względem kroju żakietów, krótkich sukienek i spódniczek, do których nosić się będzie rajstopy i proste kozaczki. Czysty angielski styl i maksymalna dawka kobiecości.

H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Część kolekcji na jesień 2011 jest zdominowana stylem cygańskim, który idealnie dopełnia elegancję i kobiece stroje. Dodaje także stroju pewnej wolności, lekkości. Kolekcja ta to także długie swetry i luźne tuniki w kombinacji z wąskimi dżinsami, dopełnione etno dodatkami, szerokimi paskami itd.

H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Jesienno zimowa kampania reklamowa dla H&M to zdjęcia Sashy Pivovarovej, która już kilka razy współpracowała z tą marką. Zdjęcia są zabawne i wesołe, a Sasha jest na nich najpiękniejsza. Niektóre elementy wyglądają i całkiem pięknie, ale materiał budzi moje obawy. Ten mnie w ubraniach H&M zawsze rozczarowuje. Jednakże możemy się o tym przeświadczyć same, kolekcja jesienna powoli jest już ukazywana w sklepach.

H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl)H&M jesień / zima 2011 (http://www.luxurymag.pl) Źródło: www.hm.com

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii marki i markowe ubrania i odzież damska oraz sekcji trendy w modzie na jesień i trendy w modzie na zimę.