Męskie marynarki i kurtki na wiosnę/lato 2011

Męskie marynarki i kurtki na wiosnę/lato 2011

18 sierpnia 2011, kurtki 2011, męskie kurtki, męskie marynarki, marynarki 2011

Linki sponsorowane

Teraźniejsza pogoda, która zbliża się powoli do tej jesiennej, przynosi wiele okazji wyciągnięcia z szafy ulubionej marynarki i lekkiej kurtki. Jeśli właśnie zorientowałeś się, że któraś z Twych marynarek jest za mała, a kurtka nie wygląda już tak interesująco jak przed rokiem, możesz już teraz kupić nowy, lepszy model. Sklepy pomału zaczynają wyciągać na półki jesienne kolekcje.

Męskie marynarki i kurtki na wiosnę/lato 2011 (http://www.luxurymag.pl) Męskie marynarki i kurtki na wiosnę/lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Sportowy typ

Mężczyzna lubiący styl sportowy najlepiej czuje się w lekkiej kurtce sportowego kroju, jednakże gdy musi ubrać się bardziej elegancko, wygląda też świetnie w marynarce. Krój marynarki miał by uwydatniać doskonale wypracowaną postawę, uwydatnić linię pasu. W wolnych chwilach może też wybrać marynarkę ze sportowymi wzorami i prostym zamkiem. Teraz wróćmy z powrotem do kurtek, które są sportowe, lekkie i przewiewne. Lubiane są także skórzane kurtki.

Męskie marynarki i kurtki na wiosnę/lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Naturalny typ

Naturalny typ, jak już nazwa mówi, kocha wszystko co naturalne i wygodne, nigdy nie będzie dobrze czuł się w żywych kolorach i obcisłej marynarce. Najchętniej sięgnie po wygodny model marynarki, która może być jednokolorowa lub też np. w kratkę. Niżsi panowie mieliby wybierać jednokolorowe kombinacje. Naturalny mężczyzna czuje się dobrze w przyrodzie, dlatego też woli kurtki sportowe, ale proste, bez ozdób.

Męskie marynarki i kurtki na wiosnę/lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Klasyczny typ

Prawie zawsze zobaczycie go w klasycznej i ponadczasowej marynarce, nigdy w nowoczesnej. Ten typ unika także pstrokatych wzorów i wybiera proste kolory. Jeśli już na jego marynarce jest wzór, to jedynie prążki lub łagodna kratka. W wolnym czasie chętnie ubierze bluzę w prostym stylu, uszytą z wysokiej jakości materiału.

Męskie marynarki i kurtki na wiosnę/lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Ekstrawagancki typ

Temu typowi nie brakuje pewności siebie, lubi eleganckie modele, aczkolwiek połączone z oryginalnymi, pomysłowymi modelami. Jego miłość do kolorów objawia się we wszystkich jego strojach a także w dodatkach. Żywe kolory również ubiera, ale tylko wtedy gdy sytuacja na to pozwoli. Czuje się w nich bardzo dobrze. Na formalne spotkania polecam dwukolorowe marynarki i błyszczące koszule, które dodadzą koloru. Dlatego, że ekstrawagancki typ wyznaje najaktualniejsze trendy, nie nosi w ogóle kurtek.

Męskie marynarki i kurtki na wiosnę/lato 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Źródła: www.bergdorfgoodman.com, www.benshermaunusa.com, www.rocawear.com, thinkstock

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież męska.