Ramiączka są nudne! Lub bluzki i topy na lato 2011 część 2

Ramiączka są nudne! Lub bluzki i topy na lato 2011 część 2

24 sierpnia 2011, letnie topy, letnie bluzki, topy lato 2011, lato 2011

Linki sponsorowane

Tytułem dzisiejszego artykułu oczywiście nie chcę nastawić Was negatywnie do bluzek z ramiączkami. Chce jedynie ukazać troszkę bardziej interesujące kroje topów, którymi można ożywić swoje codzienne stroje.

Poza ramiączkami szerokimi, wąskimi czy innymi, istnieją inne warianty topów i letnich bluzek. Oczywiście od razu przychodzi Wam na myśl top bez ramiączek, który jest idealny na letnie miesiące, wygląda idealnie z dżinsami, spódnicami czy krótkimi spodenkami. I nie zapominaj, że top bez ramiączek naprawdę ma nie mieć ich, dlatego też wiąże się z biustonoszem bez ramiączek. Musisz unikać także silikonowych ramiączek, których era już dawno minęła. Nie dość, że wyglądają mało apetycznie, to nie są wcale wygodne. Skóra pod nimi się nienaturalnie poci i robią się na niej czerwone ślady.

Ramiączka są nudne! Lub bluzki i topy na lato 2011 część 2 (http://www.luxurymag.pl)

Inny wariant topu to asymetryczny top, który wygląda bardzo efektywnie w jakiejkolwiek wersji. Top na jedno ramię jest bardzo seksi, co więcej w połączeniu z odpowiednimi ubraniami prezentuje się bardzo elegancko i dlatego można go włożyć na imprezę czy też bardziej formalne spotkanie.

Ramiączka są nudne! Lub bluzki i topy na lato 2011 część 2 (http://www.luxurymag.pl)

Jeśli chodzi o ramiączka, nie musimy ich wyłączać z tego artykułu zupełnie, przedstawimy je po prostu ciut inaczej. Wąskie ramiączka są bardzo popularne właśnie dlatego, że nie zakrywają wiele miejsca i dzięki temu można bardziej opalić ramiona. Jeśli natomiast słońce nie grzeje, dlaczego nie mieć tych ramiączek więcej? Zobacz jak stylowo wygląda top, który ma cienkich ramiączek kilka. Ramiączka nie muszą przechodzić tylko przez ramiona, wyglądają super skrzyżowane na plecach czy dekolcie, tym bardziej gdy są ozdobione np. koralikami czy innymi ozdobami.

Ramiączka są nudne! Lub bluzki i topy na lato 2011 część 2 (http://www.luxurymag.pl)Ramiączka są nudne! Lub bluzki i topy na lato 2011 część 2 (http://www.luxurymag.pl)

Innym sposobem jest top tzw. halterneck, który jak mówi nazwa – trzyma się na szyi. Te topy są bardzo romantyczne i pozwalają uwydatnić kobiece ramiona. Jeśli masz mniejsze piersi i więcej odwagi, możesz spokojnie pozwolić sobie na tego rodzaju top, bowiem te ramiączka są przedłużeniem części zakrywającej piersi. Jest to bardzo seksowne i perfekcyjnie pasuje na wieczór.

Ramiączka są nudne! Lub bluzki i topy na lato 2011 część 2 (http://www.luxurymag.pl)

Źródła: www.asos.com, www.polyvore.com, iStockphoto / Thinkstock

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież damska oraz sekcji letnie modne trendy.