Nową twarzą Lindex jest Reese Witherspoon!

Nową twarzą Lindex jest Reese Witherspoon!

20 sierpnia 2011, dżins, jesień 2011, kolekcja jesienna Lindex, ubrania Lindex, kolekcja jsień 2011 Lindex, Lindex, Reese Witherspoon, trendy

Linki sponsorowane

Modna marka Lindex pochodząca z Szwecji, jest na naszym targu od niedawna, ale w tym krótkim czasie zyskała wielu stałych klientów, którzy cenią styl który przedstawiają produkty tej marki. Prawdą jest to, że nie jest tak popularna jak również szwedzki H&M, ale i tak jest bardzo popularna. W ostatnich latach na billboardach czy reklamach tej marki mogliście widzieć znaną i piękną modelkę Carmen Kass, która była twarzą tej marki aż do lata tego roku. Od jesieni Lindex zmienia swój koncept a wraz z nim twarz, która będzie prezentować markę. Tą stała się nagrodzona Oscarem aktorka Reese Witherspoon.

Nową twarzą Lindex jest Reese Witherspoon! (http://www.luxurymag.pl)

Nowy kierunek marki Lindex nazywa się „Get the look“ i będzie inspirowany kobietami, które interesują finansowo dostępna moda. Lindex pokazuje, jak łączyć ulubione, podstawowe ubrania z najnowszymi trendami, przez co chce udostępnić swoim klientkom wysokiej klasy przeżycie.

Dlaczego Lindex wybrał na swą twarz właśnie „blondynkę“ Reese Witherspoon? Szef marketingu marki Lindex Johan Hallin mówi: „Reese Witherspoon jest tą idealną twarzą dla naszej nowej koncepcji marki Get the Look. Jest pozytywna, pełna energii i ma fantastyczną umiejętność łączenia wygodnych i prostych ubrań z hollywodzkim glamourem. To idealnie symbolizuje markę Lindex i idealnie pasuje do prezentacji naszej jesiennej kolekcji, która jest inspirowana Kalifornią.“

Tak, nowa jesienna kolekcja Lindex jest inspirowana kalifornijskim wyglądem, a to nie tylko współczesnym. Chodzi głównie o Kalifornię 70-tych lat, w których moda damska pełna była seksapilu i uwydatniała kobiecość. Łączy różne wzory i materiały. Obowiązkową częścią tego luzackiego jesiennego, kalifornijskiego wyglądu jest dżins, łączony z wełnianymi i bawełnianymi ubraniami.

„Zawsze kochałam dżins i wełniane ubrania, która łatwo łączyć ze sobą. Moda od Lindex doskonale pasuje do mojego stylu i jest dla mnie wielką radością być twarzą tej nowej kolekcji.“ mówi Reese Witherspoon.

Kampania reklamowa zaczyna się 24-go sierpnia we wszystkich sklepach Lindex, w 13 krajach a także w online sklepie na www.lindex.com. Będzie do zobaczenia na billboardach, w telewizji, internecie i prasie.

Popatrz na video „Behind the Scenes“ z fotografowania kampanii w Los Angeles:

Nową twarzą Lindex jest Reese Witherspoon! (http://www.luxurymag.pl) Nową twarzą Lindex jest Reese Witherspoon! (http://www.luxurymag.pl)Nową twarzą Lindex jest Reese Witherspoon! (http://www.luxurymag.pl)Nową twarzą Lindex jest Reese Witherspoon! (http://www.luxurymag.pl)

A co Reese myśli o Szwecji, kolekcji Get the look i ogólnie o modzie? Tego się dowiesz z następującego wywiadu, który Reese udzieliła Lindex.

1.Byłaś już kiedyś w Szwecji? Narazie nie miałam okazji zobaczyć Szwecji, ale mam nadzieję, że pewnego dnia odwiedzę ten kraj.

2. Wiesz coś o szwedzkiej modzie? Nie jestem ekspertem od mody, jednak szwedzki design we wszystkich sferach ma tendencję do prostoty, czystości, co bardzo lubię.

3. Jak myślisz, dlaczego Lindex poprosił Cię abyś została twarzą kampanii Powiedzieli, że myślą iż spodoba mi się ich dżinsowa kolekcja inspirowana latami 70-tymi, tak samo jak różne plecione ubrania. Gdy zaczęliśmy robić zdjęcia – idealnie to pasowało do mojego stylu.

4. Co myślisz o jesiennej kolekcji Lindex? Myślę, że jest świetna, wygodna do noszenia i zawiera wiele różnych stylów, dzięki czemu możesz być w tych ubraniach formalna lub na luzie.

5. Jaki jest Twój ulubiony egzemplarz z kolekcji? Uwielbiam wąskie dżinsy i koszule w kratkę – noszę je bardzo często, tak jak grube swetry.

6. Jak ważna jest dla Ciebie moda? Haute couture jest częścią mojej profesji. Niekiedy jestem zdziwiona tym, ile się o niej dowiedziałam i jaki miała wpływ na mój gust.

7. Co najbardziej ucieszyło Cię w Twojej profesji? W ostatnim czasie bardzo dużo podróżuję i zorientowałam się, że nawet w najbardziej oddalonych i różniących się kulturach istnieją ludzie, od których nigdy bym nie oczekiwała że spodobają się im moje filmy. A jednak im się podobają. Jest miło to wiedzieć.

8. Ile dla Ciebie znaczy rodzina i przyjaciele? Są dla mnie wszystkim. Uosabiają to, co jest w moim życiu prawdziwe, ważne i co trzyma mnie nogami na ziemi.

9. Jak udaje Ci się połączyć życie rodzinne i karierę? Staram się jak tylko mogę, jak każda pracująca matka czy rodzic.

10. Co sprawia, że czujesz się szczęśliwa? Widzieć jak moje dzieci stają się samymi sobą.

11. Jakie są Twoje trzy główne typy na bycie piękną? Coś specjalnego dla mam? Kremy do opalania, woda i dużo snu. Ha! Dla mam jest to prawie niemożliwe.

12. Jesteś gwiazdą już od wielu lat. Przyzwyczaiłaś się? W moim aktualnym życiu nie znaczy to wiele. Czerwone dywany i premiery są wyjątkowymi sytuacjami. Większość czasu spędzam w domu z dziećmi.

13. Jakie są Twoje trzy rady dotyczące mody? Znajdź to co jest dla Ciebie najlepsze i nie daj się zwieść modnym trendom.

Źródło: www.lindex.com

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii marki i markowe ubrania i odzież damska oraz sekcji moda i jesień.