Powrót tenisowej klasyki Nike Racquette

Powrót tenisowej klasyki Nike Racquette

3 września 2011, buty Nike, sportowe buty Nike, Nike, Nike Racquette

Linki sponsorowane

Moda jest sztuką, która inspirowana jest wszystkim, a sport nie jest tu wyjątkiem. Przeciwnie – już kilka razy udowodniono, że tym co jest wymyślone dla sportowców – nie pogardzą i zwykli ludzie, którzy sport traktują jak zabawę. Chyba najtańszym elementem sportowego stroju jest koszulka polo, która była początkowo zaadresowana do tenisistów. A do tenisowego świata patrzy również klasyka z dzisiejszego artykułu Nike Racquette.

Tenis był zawsze sportem elitarnym i nic w tym dziwnego, że z nim chciała się związać na stałe nie jedna modna maka. Mówiliśmy już nałamach magazynu i sławnej polo koszulce, której twórcą był Rene Lacoste, tenisowy mistrz i założyciel znanej marki Lacoste. Nike jest o wiele młodszą marką niż Lacoste, ale ze światem tenisu ma wiele wspólnego.

Klasyczne tenisowe buty Nike Racquette zaczęto produkować w 70-tych latach a tego roku przeżywają wielki comeback. Na tenisowych kortach jednak ich nie szukaj. Nike Racquette pojawia się na ulicach miasta na nogach kobiet, które żyją aktywnie i cenią wygodę i styl. Atrakcyjny kształt butów Nike Racquette wytworzony był z uwagi na kształt kobiecej stopy, a materiały wybrane były z akcentem na wygodę, której nowoczesna kobieta wymaga.

Buty Nike Racquette

Powrót tenisowej klasyki Nike Racquette (http://www.luxurymag.pl) Powrót tenisowej klasyki Nike Racquette (http://www.luxurymag.pl)Powrót tenisowej klasyki Nike Racquette (http://www.luxurymag.pl)Powrót tenisowej klasyki Nike Racquette (http://www.luxurymag.pl)
Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii buty, obuwie.