Kolekcja THOMAS SABO na jesień i zimę 2011/12

Kolekcja THOMAS SABO na jesień i zimę 2011/12

12 września 2011, Thomas Sabo, Biżuteria, Bransoletki, Naszyjniki, Breloczki, Srebrna biżuteria

Linki sponsorowane

Kolekcja THOMAS SABO na jesień i zimę 2011/12 (http://www.luxurymag.pl)Mimo tego że wiele osób wyobraża sobie biżuterię jako skomplikowane przedmioty z drogimi kamieniami, które są adekwatne na wyjątkowe okazje – wiele firm udowodniło już, że biżuteria może być i prosta i zabawna a w dodatku cenowo dostępna. Jedną z takich firm jest Thomas Sabo, który jest synonimem srebrnej biżuterii.

Młody i utalentowany Thomas Sabo założył swoją firmę w 1984 roku w Bawarii i od początku miał jasny obraz co do wizji swojej działalności. Chodziło o to by srebro stało się tak samo stylowe i ważne jak złoto itd. W tych czasach panowało niepisane prawidło, że srebrna biżuteria jest wprowadzana na rynek anonimowo. Thomas Sabo jednak to prawidło złamał i bardzo dumne podpisał się pod swoją biżuterią własnym nazwiskiem. Trzeba przyznać, że był to bardzo odważny krok. Dzisiaj marka Thomas Sabo znana jest na całym świecie ze srebrnej, modnej biżuterii, która skrywa w sobie trochę żartu.

Kolekcja Thomas Sabo jesień/zima 2011–12

Kolekcja THOMAS SABO na jesień i zimę 2011/12 (http://www.luxurymag.pl)Thomas Sabo i jego główna projektantka Susanne Kölbli pozwalają się inspirować wszystkim co im świat oferuje, dlatego do swoich kolekcji wciągają faunę, florę i inne różne tematy, np. serduszka. Tegoroczna kolekcja nazwana Rebel at Heart znalazła inspirację w poezji. Jest elegancka, pełna symbolów i dramatycznych kolorów – magiczny czarny, zmysłowy fiolet i rubin. Kolekcja ta też zawiera przemiłe pandy, typowe chińskie symbole, koralowe bransoletki inspirowane buddyjską modą a także naszyjniki w stylu buddyjskim, posiadające symbol buddyjski radości, zdrowia, pokoju i długiego życia. Znajdziemy w kolekcji nie tylko klasyczną biżuterię w stylu nowoczesnej elegancji, ale też np. pierścionki, kolczyki, bransoletki z piór, romantyczne breloczki, tajemnicze maski i bardzo lubiane serce ze skrzydłami, które uwielbiają kobiety od wielu, wielu lat.

Także męska biżuteria jesiennej kolekcji jest inspirowana staną, ponad 3500 letnią azjatycką kulturą. Breloczki, wisiorki w kształcie chińskiego smoka symbolizujące siłę, mądrość i bogactwo, lub też miecze składające hołd samurajskim wojownikom. Nie brakuje też bransoletek z czarnych koralików, które są symbolem buddyjskiej siły woli.

Źródło: 2media.cz, www.thomassabo.com

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii biżuteria i zegarki oraz sekcji moda i jesień i moda i zima.