Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów!

Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów!

5 października 2011, swetry, spódnice, leginsy, rajstopy, rękawiczki, jesień 2011, Lindex, Lindex jesień 2011

Linki sponsorowane

Mimo, że pogoda wciąż nam dopisuje i obdarowuje nas resztą słoneczka i ciepła – na letnie bluzki już jest za zimno, a wiele z nas właśnie się zorientowało, że w szafie brakuje ciepłych ubrań. Zapas sweterków, szali, rajstop i długich spodni trzeba dopełnić, tak więc czas wybrać się na jesienne zakupy. Przy zakupach nie zapomnij o sklepie Lindex, bowiem kolekcja jesień 2011 jest pełna wspaniałych egzemplarzy. Popatrz razem ze mną, co Lindex dla nas przygotował.

Wełniane ubrania są modne!

Nic zimą nie zagrzeje lepiej niż porządny wełniany sweterek. Zapomnij na nieforemne, powyciągane ubrania, które wiszą w Twojej szafie już wiele lat. Skup się na modnych swetrach: długich swetrach, golfach, swetrach z wielkimi kołnierzami czy tymi na wiązanie. W to wszystko w kolorach jesieni: musztardowym, szarym, brązowym, żółtym itd.

Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl) Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)

Moda na kolorowe spodnie

Kolorowe spodnie widzimy już chyba wszędzie, a Lindex tego trendu także nie pominął w swej kolekcji. W żywe kolory ubrał nawet długie spódnice, które są doskonałym wyborem na tegoroczną jesień. Co się tyczy materiałów, Lindex wybrał poza bawełną także inne materiały. Nie musisz bać się już porannych mrozów.

Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)
Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)

Niezastąpione? Rajstopy!

Leginsy, podkolanówki, rajstopy – to wszystko zostaje na jesień 2011 modne – a dodatkowo elementy te dodają całym strojom stylu. Odważ nosić się rajstopy w żywych kolorach, które rozjaśnią Twoją jesień. Na rajstopy czy leginsy ubierz spódnicę lub długaśny sweterek i będziesz czuć się wygodnie, a zarazem wyglądać super!

Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)

W roli głównej dodatki

Bez dodatków nie możemy jesienią wyjść na ulice, a Lindex o tym dobrze wie! Oferuje nas niezliczoną ilość torebek, szalów grających różnymi kolorami, rękawiczek na chłodniejsze poranki, pasków, które ożywią każde spodnie oraz ciekawe pierścionki i naszyjniki. Tego roku jesienią konieczne jest kombinowanie różnych dodatków ze sobą tak, by kolory były różne, ale pasowały do siebie. Będziesz zdziwiona i zachwycona tym, jak interesujący strój potrafisz wymyślić.

Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Lindex na jesień 2011 jest pełna kolorów! (http://www.luxurymag.pl)

Źródło: www.lindex.com

Autorem artykułu jest Jana K.. Artykuł znajdziesz w kategorii dodatki, marki i markowe ubrania i odzież damska oraz sekcji moda i jesień.