Torebki jesień 2011

Torebki jesień 2011

25 października 2011, torebki, jesienne torebki, torebki jesień 2011, modne torebki, trendy jesień 2011

Linki sponsorowane

Torebek, tak samo jak butów – nigdy nie jest za wiele. Trendy przecież wciąż się zmieniają. Jedna torebka nigdy nie wystarczy, nie będzie pasować do wszystkich ubrań i butów. Jakie są w tym roku jesienią modne torebki? Barwami tego sezonu są zielono-niebieska, czerwony, brązowy. Projektanci znaleźli inspirację w kolorach jesiennych liści. Do tego dodaje się wzór zwierzęcy, a najbardziej wzór węża.

Torebki jesień 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Brązowe torebki

Na modne rzeczy nie musisz wydawać tony pieniędzy. Wysokiej jakości, stylowa torebka nie musi być markowa, a może wyglądać bardzo dobrze. Jesienią modne torebki są w kolorach brązu, a dlatego że modne są też brązowe buty, możemy wyglądać bardzo dobrze. Bowiem najlepiej nosić buty i torebkę w jednym kolorze.

Torebki jesień 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Torebki H&M

Torby

Co się tyczy stylu, na pewno nie jedna z nas zaopatrzy się w torbę z pojedynczym lub podwójnym zapinaniem, typu „szkolnego tornistra“. Torbę taką można nosić przez ramię albo też w ręce. W prostocie leży piękno i styl. Torby tego typu mogą być też delikatnie ozdobione, np. frędzlami czy interesującymi zapięciami.

Jak już mówiłam na początku, modne są też zwierzęce wzory. Najbardziej interesujące wydają się być wzory węża i krokodyla. Jeśli jednak nie przepadasz za takimi wzorami, wybierz np. wzory jedynie wytłoczone na skórze – które nie są w kolorach typowych dla skór zwierząt.

Torebki jesień 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Torebki Lindex

Retro torebki

Dalszym hitem jesieni są torebki w stylu lat 60-tych. Zyskają Cię od pierwszego wejrzenia, bowiem projektanci zaskakują nam czymś zupełnie innym niż zawsze...... Inspirację znaleźli w poprzednim stuleciu, ale materiały i innowacyjny styl odpowiadają współczesności. Retro styl polubiła marka Promod. Urocza jest torebka z retro zapinaniem, mini wersja torby lekarskiej a także większa torebka do ręki. Coś dla siebie znajdzie każdy, bowiem kolekcje są rozmaite i bogate.

Torebki jesień 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Torebki Promod

Autorem artykułu jest Jana A.. Artykuł znajdziesz w kategorii torebki i torby oraz sekcji jesienne modne trendy.