Fashion Trends: Urocza i stylowa biżuteria ze zwierzątkami

Fashion Trends: Urocza i stylowa biżuteria ze zwierzątkami

27 października 2011, ozdoby, dodatki, biżuteria, biżuteria ze zwierzątkami, biżuteria 2011, oryginalna biżuteria

Linki sponsorowane

Wielu Wam wydają się zabawne, żartobliwe, trochę dziecinne a niektórym wręcz kiczowate. Jednak znajdzie się wiele osób, dla których biżuteria ze zwierzątkami jest urocza i stylowa. Wcześniej ukazywała się w postaci np. pierścionka węża, broszki w postaci motyli i ważek. Aktualnie można kupić niespodziewane gatunki zwierząt w formie biżuterii.. ;-) Sowy, sarenki, misie koala, słonie itd. Także zastanawiasz się skąd ten trend się wziął i dlaczego sklepy pełne są tego rodzaju biżuterii? Zastanawiasz się nad kupnem tego rodzaju ozdób? Nie wiesz jednak jak je kombinować z ubraniami? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość.. Tego wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Skąd się wzięły sówki?

sowim trendzie lat 70-tych niewielu z nas pamięta. Było to już 40 lat temu, a od tego czasu troszkę zapomniano o tych zwierzątkach. W 2009 roku sówki znowu pojawiły się, w kolekcji Marca Jacobsa. Zaczęły wtedy i inne marki w swoich kolekcjach wykorzystywać figurki sów. Zdobią one niejeden model kolczyków, naszyjników, pierścionków, a nawet torebek. Ukazują się srebrne, złote a najczęściej w brązowym wariancie, bowiem lepiej to pasuje do ubrań.

Fashion Trends: Urocza i stylowa biżuteria ze zwierzątkami (http://www.luxurymag.pl)

Jaskółki nie odlecą tak po prostu

Mimo, że jaskółki już odleciały do cieplejszych krajów, zostały nam te wyprodukowane z najróżniejszych metali – i one zostaną z nami przez pewien czas, mimo chłodnej pogody. Motyw ten jest bardzo lubiany przez znawców mody a ma to swój powód. Broszki z jaskółkami perfekcyjnie zdobią np. cardigany, naszyjnik z jaskółką ożywi jednokolorową koszulkę. Ponadto jaskółki są modne nie tylko w ubraniach, ale także np. w tatuażach.

Fashion Trends: Urocza i stylowa biżuteria ze zwierzątkami (http://www.luxurymag.pl)

Pokochasz również inne zwierzaczki

Sowy i jaskółki dały o sobie znać w ostatnim czasie najbardziej, ale nie znaczy to, że na biżuterii nie objawiają się też inne motywy… Mogłaś zauważyć np. w sklepach takie motywy jak tygrysy, niedźwiadki, liski, zające na naszyjnikach, pandy na pierścionkach i morskie stworzenia, np. delfiny czy morskie koniki na bransoletkach. Biżuteria ze zwierzątkami będzie doskonałym i oryginalnym dokończeniem stroju, które zainteresuje ale nie znudzi. Kto by nie pokochał tak uroczego trendu?

Fashion Trends: Urocza i stylowa biżuteria ze zwierzątkami (http://www.luxurymag.pl)

Źródło: www.polyvore.com

Autorem artykułu jest Jana K.. Artykuł znajdziesz w kategorii biżuteria i zegarki i dodatki.