Kolekcja Party od H&M

Kolekcja Party od H&M

25 listopada 2011, ubrania na imprezy, kolekcja na imprezy, sukienki, H&M, H&M Party, party topy

Linki sponsorowane

Ci, którzy cieszą się ze współpracy Versace i H&M, pewnie są zauroczeni faktem ukazania kolekcji dla sklepów, która właśnie niedawno miała miejsce. Jednak wiadomo, że ta część oferty H&M będzie szybko rozchwytana i wykupiona. Dla tych, którzy nie zdążą zostaje jednak coś jeszcze… Kolekcja H&M Party. Jak z nazwy można wydedukować – chodzi o ubrania odpowiednie na imprezy i karnawał.

Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl) Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl) Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)

Party kolekce H&M  – dla każdego nieco

Należy wspomnieć, że tego roku kolekcja Party od H&M pełna jest kolorów i ciekawych fasonów i ledwo co się powstrzymałam by nie wrzucić do tego artykułu zdjęć wszystkich modeli. Myślę, że tego roku w ofercie znajdzie dla siebie strój każdy. W ofercie są zarówno koronkowe sukienki dla dziewczyn, jak i seksowne sukienki podkreślające kobiece kształty. Dla tych dam, które lepiej czują się w spodniach – H&M przygotował piękne wizytowe spodnie z wysokim pasem, a także leginsy i kostiumy ze spodniami. Naturalnie w kolekcji znajdziemy też pasujące do reszty dodatki, np. mini torebki, kopertówki, buty, biżuterię itd.

Co się tyczy kolorów, H&M została wierna czarno-fuksjowej kombinacji, ale wykorzystała w kolekcji również złoty, srebrny, czaerwono pomarańczowy, kremowy, biały. W kolekcjach znajdziemy też kilka kwiecistych wzorów, koronek i prześwitujących tkanin.

Damska część tej kolekcji jest w tym roku naprawdę udana. Mam nadzieję, że będzie u nas możliwe kupić większość z tych pięknych modeli kolekcji.

Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)Kolekcja Party od H&M (http://www.luxurymag.pl)
Autorem artykułu jest Beáta B.. Artykuł znajdziesz w kategorii marki i markowe ubrania i odzież damska oraz sekcji jesienna moda i zimowa moda.