Seksowne topy z koronką

Seksowne topy z koronką

5 stycznia 2012, topy, seksowne topy, koronkowe topy, koronka, Pull&Bear, Mango, Promod

Linki sponsorowane

Koronka emanuje powabnością i jest romantyczna, czarująca. Koronkowe topy oczarowują nas i fascynują już od jesieni a ich popularność trwa nieustannie. Wystarczy i kawałek tego stylowego materiału a z prostego topu stanie się luksusowe ubranie. Koronka ozdobi zarówno formalne jak i nieformalne ubrania. Dodaje ubraniom jedynego w swym rodzaju stylu, zmysłowego, kobiecego wyglądu.

Wszyscy wiemy na pewno, co to jest koronka – jest to lekka, wzorzysta tkanina, której tekstura składa się z powtarzalnego wzoru. Jest wyrabiana ręcznie lub przez maszynę. Ręcznie tworzona jest oczywiście droższa. Możemy też wyróżnić inne rodzaje koronki: szydełkową, plecioną, siatkowatą itd. W przeszłości koronka była bardzo ważną częścią ubrania, była romantyczna, łagodna i zdobiła.

Mango

Seksowne topy z koronką (http://www.luxurymag.pl)

Koronkowe topy polubiła firma Mango, a ten najładniejszy z nich ukazała w swojej kampanii, nazwała go „anielski top“. Jest boski!

Seksowne topy z koronką (http://www.luxurymag.pl) Seksowne topy z koronką (http://www.luxurymag.pl)

Zaraz obok całych topów z koronki, znajdziesz w zimowej kolekcji także ubrania z wstawkami z koronki. Wstawki te dodają stylu i charakteru.

Promod

Seksowne topy z koronką (http://www.luxurymag.pl) Seksowne topy z koronką (http://www.luxurymag.pl) Seksowne topy z koronką (http://www.luxurymag.pl)

Projektanci z Promod nie oszczędzali koronki, dlatego w zimowej kolekcji znajdziesz jedynie całe topy z koronki. Koronka pięknie odkrywa tutaj skórę, sprawia, że kobieta wygląda seksownie i elegancko. Do tego spotkamy tutaj koronkowe rękawki motylki.

Pull & Bear

Seksowne topy z koronką (http://www.luxurymag.pl) Seksowne topy z koronką (http://www.luxurymag.pl) Seksowne topy z koronką (http://www.luxurymag.pl) Seksowne topy z koronką (http://www.luxurymag.pl) Seksowne topy z koronką (http://www.luxurymag.pl)

Kolekcja Pull&Bear oferuje wiele rodzajów i wariantów kolorów koronkowych topów. Od białych, przez beżowe, po czarne. Cudowne są topy całe z koronki, z koronką na bokach, lub też małymi, zdobiącymi wstawkami koronkowymi. Koronkowe topy możesz nosić do dżinsów, ze skórzanymi spodniami, z krótkimi spodenkami i z dżinsu i ze skóry. Jako że wzór węża jest bardzo modny w tym sezonie, możemy koronkowy top łączyć z leginsami lub wąskimi spodniami z tym wzorem.

Źródło: www.mango.com, www.promod.eu, www.pullandbear.com

Autorem artykułu jest Jana A. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież damska oraz sekcji zimowa moda.