Z kominowym szalem zima Ci nie grozi!

Z kominowym szalem zima Ci nie grozi!

14 lutego 2012, kominowe szale, kołowe szale, szaliki zima 2012, męskie szale, damskie szale

Linki sponsorowane

Kominowe szale należą do tych najbardziej praktycznych rzeczy, które były w ogóle stworzone. Ja osobiście nie lubię szalów zawiązywanych, prędzej je po prostu owijam wokół szyi. Do niedawna musiałam się denerwować co chwilę opadającymi końcami szalu, aż objawił się wariant kominowego szalu i już chyba nigdy nie będę nosić innego! Masz podobnie?

Tak samo jak wszystkie szale, te także są unisex, praktyczne i modne. Fantastycznie pomagają przy nieprzyjemnej pogodzie – gdy pada deszcz, śnieg, wieje wiatr, jest zimno. Bardzo łatwo go założyć, wystarczy przeciągnąć przez głowę. Już nie musisz się przejmować, że Twoja bluza czy płaszcz nie mają kaptura. W taki szal owiniesz się tak, że nie poczujesz zimna. Idealny jest ten szal dla osób, które wciąż się śpieszą a także dla tych, którzy chcą ożywić swoje codzienne stroje ale nie wiedzą czym.

Z kominowym szalem zima Ci nie grozi! (http://www.luxurymag.pl)
Z kominowym szalem zima Ci nie grozi! (http://www.luxurymag.pl)

Jak je nosić?

Jeśli je pokochasz, nie musisz się ograniczać do noszenia ich tylko w chłodne dni. Tak samo możesz nosić ich lżejsze wersje, np. z szyfonu – w letnie dni. Gwiazdy kochają te szale, dlatego nie jest trudno znaleźć inspirację.

Z tymi szalami nie będziesz mieć problemu przy kombinowaniu, pasują one do wszystkiego, można je włożyć do swetrów, kurtek, sukienek, dżinsów. Najlepiej wyglądają, gdy są niedbale omotane wokół karku i włosów, które na nie spadają.

Z kominowym szalem zima Ci nie grozi! (http://www.luxurymag.pl)

Znaleźć je możesz gdziekolwiek, nie musisz też wydawać na nie góry pieniędzy, można je kupić już za 50 złotych, np. w Lindex albo H&M.

I jeszcze coś na koniec.. nie musisz zostawać jedynie przy noszenia kominowych szali jako szala. Jeśli wybierzesz dostatecznie długi szal, możesz z niego stworzyć i prostą sukienkę, spódnicę, lub sweterek. Nie bój się eksperymentować, bądź oryginalna, pomysły zawsze są mile widziane.

Źródło: asos.com

Autorem artykułu jest Katka J.. Artykuł znajdziesz w kategorii dodatki oraz sekcji wiosenna moda, letnia moda, jesienna moda i zimowa moda.