Sztruksy - tak czy nie?

Sztruksy - tak czy nie?

28 lutego 2012, spodnie, spodnie na zimę, zima 2012, wiosna 2012, sztruksy, spodnie sztruksowe, damskie sztruksy, sztruksowe dzwony

Linki sponsorowane

Zawsze gdy ktoś wypowie słowo sztruksy, wyobrażają mi się czerwone, wytarte spodnie, które codziennie w dzieciństwie nosiłam z wielką niechęcią. Wszystkim dzieciom, które nie musiały nosić sztruksów – zazdrościłam i byłam niezwykle szczęśliwa, gdy się na tyle zniszczyły, że trzeba było je wyrzucić. Z biegiem czasu jednak mój stosunek do tych spodni się trochę zmienił… Każdy ma jakąś chociażby małą traumę ze szkolnych lat, ale szkoda by z tego powodu rezygnować z czegoś wygodnego i stylowego, czyli ze sztruksowych spodni. Są one lubiane już prawie 200 lat, przez wszystkie wiekowe grupy i obie płci.

Sztruksy - tak czy nie? (http://www.luxurymag.pl)

Dzięki swemu materiałowi, spodnie są gładkie i przyjemnie ciepłe. Sztruksy są idealne na mrozy, które jeszcze nam doskwierają. Nawet jeśli są idealne na mroźną pogodę, nie oznacza to tego, że nie można ich nosić wiosną, latem itd.

Sztruksy - tak czy nie? (http://www.luxurymag.pl)

Wybór koloru zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Możesz zostać przy klasycznym beżu, karmelowym lub czarnym, które w szafie nigdy nie zginą. Możesz też dla odmiany postawić na żywy kolor, który rozjaśni Ci cały dzień.

Sztruksy - tak czy nie? (http://www.luxurymag.pl)

Jak nosić sztruksy?

Obowiązuje tylko jedna zasada – im szersze prążki na spodniach, tym mniej skomplikowany top należy wybrać. Można dlatego sięgnąć do klasycznych, które można kombinować z czymkolwiek. W noszeniu sztruksów, nie musisz ograniczać się jedynie do wolnego czasu, dlaczego nie ubrać ich na party? W kroju skinny z eleganckim topem i butami na obcasie – oczarujesz wszystkich.

Sztruksy - tak czy nie? (http://www.luxurymag.pl)

Do sztruksów możesz ubrać jakąkolwiek bluzkę, którą możesz np. jak uczennica wsadzić do spodni, aby pięknie uwydatnić sylwetkę. Sztruks idealnie pasuje też do stylu lat 70-tych, czyli do szerokich dzwonów. Twoje nogi w nich będą wyglądać na baaardzo długie, a będziesz się w nich czuć wygodniej niż w dżinsach.

Sztruksy - tak czy nie? (http://www.luxurymag.pl)

Przychodzi Ci choć jeden powód dlaczego by sobie tych spodni nie kupić?

Źródła: asos.com, polyvore.com

Autorem artykułu jest Katka J.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież damska oraz sekcji trendy w modzie na wiosnę, letnie modne trendy, jesienna moda i zimowa moda.