Luksusowe męskie marynarki

Luksusowe męskie marynarki

1 marca 2012, garnitur, ubrania wizytowe, męskie marynarki, marynarki, T. M. Lewin, Ben Sherman, Savier Row Company

Linki sponsorowane

Wciąż obowiązuje powiedzenie, że „szata czyni człowieka“. U mężczyzn obowiązuje w ten sposób, że męskie garnitur wytworzy z mężczyzny szarmanckiego dżentelmena. Warunków, jakie miałby spełniać idealny garnitur jest wiele, od długości rękawa, nogawek aż po rodzaj materiału itd. Garnitur, który jest używany do biznesowych lub towarzyskich akcji – tych wymagań musi się trzymać jeszcze bardziej.

W każdym razie czasem powinno się zostawić garnitur w domu a wytworzyć nieco mniej sztywny – ale przy tym elegancki strój. Marynarki są wciąż ulubioną częścią ubrania do codziennego noszenia wśród mężczyzn. Można je zobaczyć na pokazach mody najbardziej znanych projektantów, w kombinacji z krótkimi spodniami, dżinsami, dresami itd. Nie znaczy to jednak tego, że panowie mieliby włożyć dres a do tego marynarkę z garnituru! Trzeba odpowiednio dopasować obydwa elementy, by uzyskać w efekcie strój wygodny a atrakcyjny.

Luksusowe męskie marynarki nie są noszone już tylko jako część garnituru, więc popatrzmy, jakie warianty świat mody oferuje panom.

Luksusowe męskie marynarki (http://www.luxurymag.pl)

Savile Row Company – marynarki na każdą okazję

Marka Savile Row tworzy luksusowe męskie ubrania i ich pojedyncze części. Kładzie nacisk na najmniejsze detale a precyzyjność jest tu oczywistością. Garnitur można zakupić w całości, ale można pojedyncze części nosić osobno. Marynarki i inne produkty cechują się najwyższą jakością tkanin.

Luksusowe męskie marynarki (http://www.luxurymag.pl)

Wygodna elegancja Ben Sherman

Ben Sherman udowadnia, że marynarka może być częścią codziennej mody każdego mężczyzny. W chłodniejsze dni można na nią włożyć ciepłą kurtkę, wiosną podkreślić wygodny styl dżinsami.

Luksusowe męskie marynarki (http://www.luxurymag.pl)

Ben Sherman tworzy też bardziej sportowe rodzaje marynarek w różnych kolorach, z różnych materiałów i krojów.

Luksusowe męskie marynarki (http://www.luxurymag.pl)

Angielska elegancja T. M. Lewin

Marka założona w roku 1898 z czasem swojej działalności wypracowała luksusową markę męskiej mody. W ofercie znajdziesz modę elegancką, krawaty i spinki do mankietów.

Luksusowe męskie marynarki (http://www.luxurymag.pl)

Źródła: www.benshermanusa.com , www.savilerowco.com , www.tmlewin.com , thinkstock

Autorem artykułu jest Martina B.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież męska oraz sekcji trendy w modzie na wiosnę, letnie modne trendy, jesienne modne trendy i trendy w modzie na zimę.