W legginsach będziesz błyszczeć!

W legginsach będziesz błyszczeć!

25 marca 2011, błyszczące legginsy, getry, Tobi, American Apparel, Bebe, Mango

Linki sponsorowane

Wreszcie nadchodzą cieplejsze dni. Ciepłe, ale nie gorące. Więc pewnie zaczynasz myśleć nad tym co na siebie włożysz, gdy już wiosna zawita na stałe. Pewnie wszystkie swoje spodnie nosiłaś w kółko w zimę, masz ich już dość, a na te krótkie – jeszcze o wiele za wcześnie. Stoisz więc przed szafą i myślisz nad tym co masz włożyć, gdy za oknem tak piękne słońce. Zastanawiasz się i dochodzisz do wniosku, że musisz iść na zakupy. Tylko co kupić na tych zakupach, aby wyglądać świeżo, tak jak nigdy przedtem? Mam dla Ciebie odpowiedź. Spróbuj kupić legginsy, ale żeby być naprawdę trendy – kup te z błyszczącego materiału. Legginsy, właśnie te błyszczące – zna już generacja naszych rodziców. A że wiemy, iż moda z lat osiemdziesiątych wraca do łask – tym bardziej jesteśmy pewni, że błyszczące legginsy będą na topie tej wiosny.

W legginsach będziesz błyszczeć! (http://www.luxurymag.pl)

W błyszczących legginsach gdziekolwiek

Do pracy będą najlepsze legginsy w czarnym kolorze, z lekkim pobłyskiem. Jeśli chcesz wyglądać w nich elegancko, połącz czarne błyszczące legginsy ze szpilkami. Śmiało możesz wtedy brać udział w spotkaniach biznesowych. Spróbuj inspirować się ofertą marki Tobi.

W legginsach będziesz błyszczeć! (http://www.luxurymag.pl)

Błyszczące legginsy mają także inne zalety. Możesz je łączyć łatwo z różnymi rodzajami butów. Ponadto i w kwestii ubrań – do legginsów pasuje właściwie wszystko: tuniki, koszule, koszulki, topy. Na nogi możesz włożyć zarówno baleriny, jak i szpilki, czy też tenisówki. Do legginsów naprawdę pasuje wszystko. Jedynie uważać musisz na kolory i pamiętać, że mniej czasami oznacza więcej.

Bosko będziesz wyglądać w luksusowych czerwonych, złotych, srebrnych czy cekinowych legginsach. Wyjść możesz w nich na jakąkolwiek imprezę, wszędzie będziecie wyglądać jak gwiazda wieczoru. Nie bój się odważnych kreacji i błyszczących materiałów, a będziesz tą błyszczącą na parkiecie i przy barze.

W legginsach będziesz błyszczeć! (http://www.luxurymag.pl)

Pozwól swojej sylwetce ukazać się w srebrnych, złotych bądź granatowych błyszczących legginsach, tak samo jak niektóre hollywoodzkie gwiazdy, inspiruj się marką American Apparel. Jeśli sądzisz, że nie masz na tyle zgrabnej pupy by nosić obcisłe legginsy, możesz ubrać czarne legginsy, które optycznie wyszczuplają, bądź też ubrać do nich długą tunikę lub spódnicę. Nie dość, że zwrócisz na siebie uwagę, to będziesz modnym hitem numer jeden!

W legginsach będziesz błyszczeć! (http://www.luxurymag.pl)

O tym, że istnieje wiele innych odcieni, możemy Was przekonać przez modną markę Bebe. Dzięki niej możesz wypróbować różnych odcieni jednego koloru i wybrać ten, który najbardziej do Ciebie pasuje. Bardzo nowoczesną i popularną barwą jest odcień pudrowego różu, który wygląda bardzo naturalnie i robi duże wrażenie. Jak sama widzisz, błyszczące legginsy nie muszą mieć tylko wyraźnych kolorów, ale także łagodne kolory, w których będziesz wyglądać romantycznie.

W legginsach będziesz błyszczeć! (http://www.luxurymag.pl)

Dzisiaj możesz kupić dokładnie takie legginsy, jakie tylko chcesz. Dzięki dużemu wyborowi różnych marek, nie musisz rezygnować ze swoich pragnień i upodobań. Błyszczące legginsy będą wiosną i latem tego roku naprawdę na topie, dlatego też miałabyś się pośpieszyć, by móc się w nich pokazać jak najszybciej.

„Źródło“: www.shopstyle.com , www.bebe.com , www.tobi.com , www.store.americanapparel.net , www.mangoshop.comwww.karmaloop.com

Autorem artykułu jest Lenka K.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież damska.