112 bölüm o hayat benim

Znaleziony temat: 112 bölüm o hayat benim

Jak przedłużyć profil zaufany i uniknąć problemów z e-administracją?

Profil zaufany to narzędzie, które umożliwia nam korzystanie z e-usług administracyjnych. Dzięki niemu możemy załatwiać wiele spraw bez wychodzenia z domu, co z pewnością oszczędza nam czas i pieniądze. Jednakże, profil zaufany ma swoje ograniczenia i wymaga od nas odpowiedniej opieki. W tym artykule przedstawimy kilka porad, jak przedłużyć profil zaufany i uniknąć problemów z e-administracją.

1. Przedłużenie profilu zaufanego

Profil zaufany ważny jest przez dwa lata od momentu jego aktywacji. Po tym czasie należy go przedłużyć, aby nadal móc korzystać z e-usług administracyjnych. Aby przedłużyć profil zaufany, należy zalogować się na stronie ePUAP, a następnie wybrać opcję „Przedłuż profil zaufany”. Warto pamiętać, że przedłużenie profilu zaufanego jest bezpłatne.

2. Bezpieczeństwo profilu zaufanego

Profil zaufany to narzędzie, które umożliwia nam korzystanie z e-usług administracyjnych. Jednakże, jego nieodpowiednie użytkowanie może prowadzić do kradzieży naszych danych osobowych. Dlatego też, warto pamiętać o kilku zasadach bezpieczeństwa:

– Nie udostępniaj swojego profilu zaufanego innym osobom.
– Nie korzystaj z profilu zaufanego na publicznych komputerach.
– Nie udostępniaj swojego hasła do profilu zaufanego nikomu.

3. Jak uniknąć problemów z e-administracją?

Korzystanie z e-usług administracyjnych może przysporzyć nam wiele problemów. Dlatego też, warto pamiętać o kilku zasadach:

– Przeczytaj dokładnie instrukcję obsługi e-usługi, z którą chcesz się zapoznać.
– Nie podawaj niepotrzebnych informacji.
– Nie korzystaj z e-usług administracyjnych na publicznych komputerach.

Podsumowanie

Profil zaufany to narzędzie, które umożliwia nam korzystanie z e-usług administracyjnych. Jednakże, jego nieodpowiednie użytkowanie może prowadzić do kradzieży naszych danych osobowych. Dlatego też, warto pamiętać o kilku zasadach bezpieczeństwa i uniknąć problemów z e-administracją. Przedłużenie profilu zaufanego jest bezpłatne i można je dokonać na stronie ePUAP.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: 112 bölüm o hayat benim

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Co na pocenie się stóp w butach?

Co na pocenie się stóp w butach?

Spocone stopy mogą powodować dyskomfort i mogą przyczyniać się do wielu problemów, takich jak nieprzyjemny zapach i infekcje grzybicze. Co na pocenie się stóp jest

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.