Kurtki męskie - wiosna 2011

Kurtki męskie - wiosna 2011

3 czerwca 2011, DC Shoes, Funstorm, sportowe kurtki, kurtki Nike, męskie kurtki wiosna, kurtki na wiosnę, kurtki wiosna 2011, Nike, Roxy

Linki sponsorowane

Męskie kurtki miały by spełniać kilka kryteriów – przede wszystkim być funkcjonalne i praktyczne, atrakcyjne pod względem designu a równocześnie proste. Są to niepisane nigdzie prawidła, które jednak obowiązują przy wyborze wiosennych kurtek wśród większości mężczyzn. Jest prawdą, że coraz więcej mężczyzn daje pierwszeństwo bardziej eleganckim kurtkom lub płaszczom. Ponadto ostatnio wzrosła popularność marynarek.

Kurtki męskie - wiosna 2011 (http://www.luxurymag.pl)

W tym artykule poświęcimy swą uwagę wiosennym, męskim kurtkom, które spełniają warunki praktyczności, funkcjonalności, oryginalnego designu. Chodzi o kurtki sportowych marek: Nike, DC, Funstorm i Roxy.

Męskie kurtki wiosny 2011 charakte­ryzują się lekkością i przewiewnością materiału, barwnymi motywami i kolorowością.

Marka Quiksilver jako reprezentant stylu i wygody

Wyżej wymienione marki łączy kilka spraw. Po pierwsze mają podobny styl i to, że wszystkie kładą nacisk na jakość oraz funkcjonalność produktów. Druga, bardzo interesująca cecha która je łączy – to podobna historia. Marka Funstorm powstała w wyniku braku ubrań dla snowboardzistów. W czasach, gdy nie było skate-shopów, pojawiły się pierwsze ubrania marki Storm (od 1999 Funstorm). DC Shoes początkowo był ukierunkowany na produkcję butów do ekstremalnych sportów jakimi są snowboard i skateboard. Dzisiaj w jego ofercie znajdziemy też pokaźną kolekcję ubrań. W roku 2004 firma ta była kupiona przez Quiksilver. Do tej firmy należy również marka Roxy, która od początku zajmowała się produkcją ubrań sportowych. Roxy to marka symbolizująca jakość i dokładność wykonania. Nike to znowu marka, która projektuje ubrania i nadające się do uprawiania sportu – i nadające się do noszenia na co dzień. Markę tą zna dzisiaj chyba już każdy. W jej asortymencie znajdziemy torebki, torby, buty a także naturalnie kurtki o których jest ten artykuł.

Wiosenne kurtki marki Quiksilver są gwarancją zadowolenia.

Funstorm – design, dokładność, wysoka jakość materiałów.

Marka Funstorm naprawdę kładzie nacisk w pierwszej kolejności na praktyczność i dokładność. Wykonanie ma zagwarantować najwyższy komfort nie tylko w trakcie uprawiania sportu ale też noszenia na co dzień.

Kurtki męskie - wiosna 2011 (http://www.luxurymag.pl)

W wirze kolorów – wiosenne kurtki Nike

Przeciwnie marka Nike – daje pierwszeństwo designowi. Wiosenne kurtki męskie Nike zachwycą na pierwszy rzut oka. Kolory te można będzie nosić zarówno latem jak i wiosną, dlatego nie wahaj się przed kupnem wiosennej kurtki Nike.

Kurtki męskie - wiosna 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Czasami trzeba też swoją uwagę zwrócić nie tylko na kolor. Wybór materiału może z kurtki wytworzyć wyjątkowe ubranie.

DC – nie tylko buty

Jak już wspomniałam, marka DC Shoes na początku skupiała się na produkcji butów, ale to się zmieniło. Kolekcja kurtek wygląda naprawdę interesująco.

Kurtki męskie - wiosna 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Jako, że chodzi o kurtki sportowe – nie znajdziesz w tej ofercie kurtki bez kaptura. Logo DC jest częścią każdej z tych kurtek.

Kurtki męskie - wiosna 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Eleganckie męskie kurtki

Bardzo modne są skórzane męskie kurtki. Chodzi tu o ponadczasowe ubranie, którego ot tak nie wyrzucisz ze swojej garderoby.

Kurtki męskie - wiosna 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Sportowe, eleganckie ubranie można wytworzyć poprzez stylową, dopasowaną kurtkę. Modna będzie barwa beżowa, ale czarna klasyczna także będzie się prezentować doskonale.

Kurtki męskie - wiosna 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Źródło: www.coreshop.cz , www.shop-extreme.cz

Autorem artykułu jest Martina B.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież męska oraz sekcji wiosenne modne trendy, moda i lato, moda i jesień i trendy w modzie na zimę.