Trendy okularów 2011

Trendy okularów 2011

11 maja 2011, POLICE, oprawki okularów, okulary słoneczne, Okulary, Ray Ban, Prada, Armani, Diesel, Guess, Vogue

Linki sponsorowane

Wybrać odpowiednie okulary nie jest tak łatwo. W każdym razie opłaca się zainwestować, bowiem nosi się je codziennie i maja wpływ na to jak wyglądasz.

Okulary do sportu

Jeśli chętnie uprawiasz sport, ale nie potrafisz się przyzwyczaić do soczewek kontaktowych – jest rozwiązanie. Kup specjalne okulary, w których można uprawiać sport. Możesz w nich jeździć na nartach, łyżwach, rowerze a nawet pływać i się topić ;-) Zapytaj się u swojego optyka.

Ray Ban

Wiosenna i letnia kolekcja RAY BAN oferuje bardzo duży wybór oryginalnych przeciwsłonecznych okularów, dlatego nie zastanawiaj się długo i kup sobie ten bardzo modny dodatek, który zagwarantuje Ci nie tylko modny wygląd, ale też najwyższą jakość. W kolekcji pojawiły się najróżniejsze warianty opraw okularów, ale oczywiście pamiętano też o osobach ceniących prostotę i elegancję.

Trendy okularów 2011 (http://www.luxurymag.pl)Trendy okularów 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Prada

Włoska marka okularów PRADA, założona 98 lat temu, a której podstawą jest wysoka jakość, innowacja i doskonały design także przedstawiła interesującą kolekcję. Znajdą w niej coś dla siebie miłośnicy miejskiego i sportowego stylu. Dobrze dobrane okulary dopełniają indywidualny styl a większość z nich ma ponadczasowy kształt.

Trendy okularów 2011 (http://www.luxurymag.pl)Trendy okularów 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Armani

Markowe okulary Emporio ARMANI są znakiem elegancji i gustu. Moda mówi, że tegoroczna wiosna i lato jest pełne barw, co musiało się też odzwierciedlić w tegorocznych kolekcjach okularów korekcyjnych. Włosi udowodnili, że mają gust i styl.

Trendy okularów 2011 (http://www.luxurymag.pl)Trendy okularów 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Diesel

Nowoczesną marką DIESEL propagujesz swobodę, niezależność, wolność. Tak samo jak w przypadku ubrań, tak w przypadku okularów w kolekcji DIESEL masz pewność wysokiej jakości i designu zgodnego z obowiązującymi w modzie trendami.

Guess

Jeśli Twoje kredo to bycie sexy a także lubisz luksus, do Twoich ulubionych marek zapewne należy GUESS. Nowa kolekcja okularów jest w zgodzie z kolekcja ubrań GUESS, więc możesz je dowolnie kombinować i łączyć. W aktualnej kolekcji n ie brakuje tez ponadczasowej klasyki i neutralnych kolorów.

Police

Wpadłeś kiedyś na to, z czego pochodzi nazwa marki POLICE? i co ma wspólnego z policją? Przed ponad 30 latami, gdy powstała, w USA okulary były przez policjantów bardzo lubiane. To jest dowodem na to, że w okularach POLICE skrywa się siła, piękno designu.

Vogue

Włoskie modne okulary Vogue łączą elegancję i jakość w oryginalną kolekcję Wiosna/lato 2011. Kolekcja jest pełna barw i kształtów. Okulary korekcyjne Vogue możesz wciąż zarówno do pracy, jak i na party czy gdziekolwiek. W kolekcji znalazły się także modele, które okazały się ostatnio ulubionymi.

Trendy okularów 2011 (http://www.luxurymag.pl)Trendy okularów 2011 (http://www.luxurymag.pl)Trendy okularów 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Źródło: www.eyeglasses123.com, www.polyvore.com , iStockPhoto / Thinkstock

Autorem artykułu jest Jana A.. Artykuł znajdziesz w kategorii dodatki i pozostałe oraz sekcji wiosenna moda, trendy w modzie na lato, moda i jesień i moda i zima.