Biżuteria w kolorach wiosny

Biżuteria w kolorach wiosny

16 maja 2011, biżuteria Ed Hardy, biżuteria Louis Vuitton, skórzana biżuteria, Louis Vuitton, kwiaty, bransoletki drewniane, koraliki, kolczyki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki, wiosna 2011, trendy na wiosnę

Linki sponsorowane

Wiosna jest jedną z najpiękniejszych pór roku i jest symbolem mody. Wiosną możemy wreszcie wyjść z nudnych i grubych kurtek, swetrów i zimowych ubrań. Po długiej jesieni i zimie nie musisz już zakrywać całego ciała kurtką czy płaszczem. Teraz będziesz mogła pokazywać to jak jesteś ubrana. Nie chodzi tu tylko o ubrania ale też o fantastyczne dodatki, w których możesz pokazywać się w pierwszym, wiosennym słońcu. Tymi dodatkami mogą być okulary przeciwsłoneczne, zwiewne szale, chusty, opaski na włosy, no i oczywiście biżuteria. Z biżuterii możemy wybierać w wielu różnych materiałach, jakimi są np. złoto, srebro, stal chirurgiczna, drewno i inne. Nawet jeśli biżuteria głównie wyrabiana jest ze złota i srebra, to można także wiosną zainwestować w bardziej naturalne materiały, których jest naprawdę dużo na rynku. Wykorzystaj trendy wiosny 2011.

Biżuteria w kolorach wiosny (http://www.luxurymag.pl)

Klasyczne motywy wiosenne w biżuterii to kwiaty, serduszka i zwierzątka. Wiosenną biżuterię można porównać do stylu hippie, bowiem jest wielokolorowa i bardzo związana z przyrodą. Można powiedzieć, że każdego roku na wiosnę w biżuterii króluje róż, żółty, pomarańczowy i niebieski. Wszystkie te kolory przypominają wiosną i dlatego wciąż powracają w modzie. Nie ważny jest design biżuterii. Tej wiosny będzie się nosić wszystko! Głównie drewniane korale w postaci bransoletek, pierścionków, korali i motywy dużych kwiatów. Nie zapomnij o tym, że w tym roku biżuterię będzie się nosić w ogromnych ilościach.

Luksus – Biżuteria Louis Vuitton

Przedstawimy sobie teraz luksusową biżuterię marki Louis Vuitton. Myślę, że marki Louis Vuitton nie trzeba przedstawiać, ponieważ wszyscy ją dobrze znają. Bardzo popularne są torebki, portfele i podróżne torby tej marki. Każdy jednak nie słyszał o biżuterii Louis Vuitton. Zacznijmy od kolekcji męskiej biżuterii wiosna/lato 2011, ponieważ jest tak spora jak damska. Louis Vuitton został przy klasyce i panom oferuje w tym roku bransoletki, pierścionki, naszyjniki wykonywane ze stali chirurgicznej oraz skóry. Bardziej zróżnicowana i skomplikowana jest kolekcja damskiej biżuterii Louis Vuitton. Wybierać będą mogły kobiety z bransoletek, naszyjników, pierścieni, kolczyków i breloczków na klucze. W pierścionkach marka wraca do niegdysiejszego hitu – wielkich plastikowych pierścionków. Dlatego też możesz wyciągnąć ze szkatułki swoje stare, wielkie i kolorowe pierścienie – będą bardzo modne. Louis Vuitton postawił w tym roku na kolor złoty, kolczyki są wykonywane właśnie ze złota. Jeśli chodzi o bransoletki to tutaj także można znaleźć wykonane ze skóry. Naszyjniki wzbogacone są w różne piękne wisiorki, które w większości przypadków są związane z symbolami marki, literami L i V.

Biżuteria w kolorach wiosny (http://www.luxurymag.pl)Biżuteria w kolorach wiosny (http://www.luxurymag.pl)

A teraz coś dla młodych! – Biżuteria Ed Hardy

Przez wielu kochana a przez wielu również nie rozumiana jest marka Ed Hardy. Swoich motorowych i rock'n'roll-owych motywów marka Ed Hardy nie przenosi tylko na modne ubrania, ale także na luksusową biżuterię. W kolekcji wiosna/lato 2011, marka przygotowała naprawdę dopracowane naszyjniki, bransoletki, pierścionki i kolczyki. Wielką zaletą tej biżuterii jest to, że jest unisex – co znaczy, że jest odpowiednia i dla mężczyzn i dla kobiet. Marka w biżuterii także postawiła na swoje stałe motywy. Niektórym biżuteria Ed Hardy może wydać się kiczowata i pstrokata, bowiem jest bardzo kolorowa i w większości wykonana ze stali i plastiku. Jeśli jesteś ciekawa/y po tym opisie tej biżuterii, lub też chcesz kupić coś z oferty tej marki, możesz to zrobić poprzez oficjalny sklep internetowy Ed Hardy.

Biżuteria w kolorach wiosny (http://www.luxurymag.pl)Biżuteria w kolorach wiosny (http://www.luxurymag.pl)

Źródła: www.polyvore.com www.edhardyshop.com

Autorem artykułu jest Hedvika F.. Artykuł znajdziesz w kategorii biżuteria i zegarki oraz sekcji wiosenne modne trendy, letnia moda, trendy w modzie na jesień i zimowa moda.