Suknie ślubne na rok 2011!

Suknie ślubne na rok 2011!

16 czerwca 2011, sukienka bez ramiączek, sukienki, długie suknie, suknie ślubne, wiosna / lato 2011, ślub, dodatki ślubne, rękawiczki, opaski, kapelusze, welon

Linki sponsorowane

Już jest! Najbardziej lubiana pora roku na ślub! Przepiękna pogoda, kwieciste ogrody i dobry nastrój. Jeśli w tym roku planujesz wziąć ślub, wiesz pewnie, że suknia ślubna jest jednym z najważniejszych elementów z nim związanym. Trendy w tym roku są bardzo klasyczne.

Jaki krój?

Weźmy to od podłogi. Już parę lat w modzie są suknie ślubne bez ramiączek i suknie w tym roku nie będą wyjątkiem. Ten krój jest bardzo stylowy i sprawia, że kobieta wygląda wyjątkowo. Uważaj jednak! Suknia bez ramiączek musi być naprawdę dobrze dopasowana. Trzeba ją bardzo dobrze sprawdzić i skonsultować wygląd w niej ze specjalistą bądź koleżankami, sprawdzić czy naprawdę dobrze leży. Wciąż modne będą bardzo długie suknie. Idealne są takie, które zakrywają szpic Twoich butów a najidealniejsze takie, które przykryją buty świadków idących za Tobą ;-) Jeśli łamałaś sobie głowę nad tym czy wybrać suknię obcisłą czy szeroką, nie musisz. Modne są obydwa warianty, w każdym będziesz wyglądać pięknie. Jeśli jednak wciąż nie umiesz zdecydować, bardzo ładnie wyglądają suknie, które rozszerzają się dopiero od połowy ud. W tym roku nie będą modne krótkie suknie ślubne i duże dekolty.

Suknie ślubne na rok 2011! (http://www.luxurymag.pl)Suknie ślubne na rok 2011! (http://www.luxurymag.pl)Suknie ślubne na rok 2011! (http://www.luxurymag.pl)

Który kolor?

W roku 2011 będzie modny najbardziej kolor biały. Nawet jeśli ma wielu przeciwników, miejmy nadzieję, że nigdy nie zniknie. Drugim kolorem, który będzie bardzo trendy będzie kolor kości słoniowej, który wygląda starodawnie i romantycznie. Piękne są też kolory takie jak beż, kolor szampana i złoty. W ostatnich latach modne były też dziewczęce róże. Wstydzić też się nie musisz w zielonej czy niebieskiej suknie, które w tym roku będą modne. Można powiedzieć, że suknia ślubna będzie piękna w każdym kolorze – oczywiście wyjątkiem jest czarny, który wygląda zbyt depresyjnie na tak wyjątkową okoliczność.

Suknie ślubne na rok 2011! (http://www.luxurymag.pl)Suknie ślubne na rok 2011! (http://www.luxurymag.pl)

Co z dodatkami?

Ślubne suknie nie byłyby nimi, gdyby nie było odpowiednich dodatków. Do każdego kroju pasują inne dodatki, co spróbuję uogólnić. Kluczowym dodatkiem bywał zawsze welon. Jest to symbol czystości i dziewictwa, dlatego też niektóre panie wybierają w jego miejsce kwiaty, opaski, diademy czy inne ozdoby do włosów. Tego roku modne będą także rękawiczki. Wielkim boomem wiosenno letniego sezonu 2011 są kapelusze. Jeśli takie dodatki Ci nie starczają, możesz jeszcze wziąć ze sobą ślubną torebkę.

Suknie ślubne na rok 2011! (http://www.luxurymag.pl) Źródła: www.houseofbrides.com Thinkstock www.promgirl.com

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii pozostałe oraz sekcji trendy w modzie na wiosnę i trendy w modzie na lato.