Zakupy w Dubaju

Zakupy w Dubaju

25 czerwca 2011, buty, sklepy, biżuteria, tanie zakupy, zakupy w Dubaju, Dubaj, zakupy

Linki sponsorowane

Dubaj jest miastem z dziesiątkami centrów handlowych i targów, gdzie znajdziesz naprawdę wszystko, od śmiesznych zabawek, po najbardziej luksusowe samochody.

Dlatego, że w Dubaju jest gorąco, w centrach handlowych ludzie znajdą ulgę, skryją się na chwilę przed słońcem. Jeśli Cię męczą markowe sklepy, możesz zrelaksować się w saunie, bądź też w kosmetycznym salonie, odwiedzić kawiarnie lub zjeść coś w restauracji.

Zakupy w Dubaju (http://www.luxurymag.pl)

W przypadku, że znowu zapragniesz słońca, ale jeszcze nie opuści Cię gorączka zakupów, możesz się przemieścić z centrum handlowego na targ, gdzie znajdziesz dywany, tekstylia, przyprawy i perfumy. Jest to miejsce atrakcyjnych i kuszących cen, a także podróbek i produktów podobnych do znanych marek. Pełne jest tez złodziejów, dlatego też zwróć uwagę na swoje rzeczy i ich pilnuj. Zakupy w Dubaju będą dla Ciebie ogromnym przeżyciem.

Zakupy w Dubaju (http://www.luxurymag.pl)

Złoto i biżuteria

W Al Dhagaya znajduje się największy targ z więcej niż 300 sklepami ze złotem i diamentami. W każdej witrynie znajdziemy dzieła sztuki a nie tylko zwykłą biżuterię. Nie bój się targować, w większości miejsc możesz utargować nawet 20% upustu.

Zakupy w Dubaju (http://www.luxurymag.pl)Zakupy w Dubaju (http://www.luxurymag.pl)

Tanie markowe ubrania

Sklepy w Dubaju zaskoczą Cię markowymi ubraniami i firmowymi butami za bajkowe wręcz ceny. wynika to z faktu, że ubrania i buty, tak samo jak złoto i diamenty, są zwolnione z podatku. Dzięki tym fantastycznym cenom i wysokiej frekwencji ludzi, Dubaj stał się centrum mody na bliskim wschodzie.

Zakupy w Dubaju (http://www.luxurymag.pl)

Festiwal zakupów w Dubaju

Festiwal zakupów w Dubaju to wydarzenie, które ma miejsce każdego roku w zimnych miesiącach. Świetna zabawa, pełne emocji zakupy, kuszące oferty, ogromna ilość gier dla dzieci, występy kulturalne i jeszcze więcej atrakcji. Nie musisz się smucić, że przeoczyłaś festiwal w Dubaju, ponieważ będzie się znowu odbywał w czasie letnich wakacji, w lipcu i sierpniu.

Źródło: Digital Vision / Thinkstock, Hemer / Thinkstock, iStockphoto / Thinkstock

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii podróże, wakacje, urlop oraz sekcji wiosenna moda, letnie modne trendy, moda i jesień i zimowe modne trendy.