Spróbuj czegoś nowego! / Damskie szorty na basen

Spróbuj czegoś nowego! / Damskie szorty na basen

6 lipca 2011, szorty na basen, damskie szorty na basen, damskie kąpielówki, Nugget, Etnies, stroje kąpielowe, Fox, Meatfly, Horsefeathers, DC, Vans, Funstorm

Linki sponsorowane

Damskie kostiumy kąpielowe – jednoczęściowe, dwuczęściowe, bikini, tankini itd. Nie masz już tego dość? Mówisz sobie czasem, że chciałabyś odmiany? Mam tu dla Ciebie typ w postaci damskich szortów na basen !!. Te urocze szorty polubią fanki letnich sportów, do których należy na przykład surfing, windsurfing, narty wodne czy jazda na wodnych skuterach. Polubić je mogą też panie mniej lubiące adrenalinę. Są one po prostu fantastyczne.

Spróbuj czegoś nowego! / Damskie szorty na basen (http://www.luxurymag.pl)

Damskie kąpielówki są bardzo lubiane w Australii, gdzie dzięki warunkom pogodowym jest wielu fanów sportów wodnych. U nas w Polsce te warunki są bardzo małe.. biorąc pod uwagę pogodę i położenie. Dlatego też u nas nie są te damskie szorty tak popularne. Nie myśl jednak, że nie będziesz miała gdzie ich wykorzystać. Spróbuj je włożyć na mecz siatkówki na piasku. Ta dyscyplina sportu jest od wielu lat bardzo popularna latem. Boiska do tej gry znajdują się wszędzie: nad morzem, na plażach przy kąpieliskach, nad jeziorami, przy basenach.

Spróbuj czegoś nowego! / Damskie szorty na basen (http://www.luxurymag.pl)Spróbuj czegoś nowego! / Damskie szorty na basen (http://www.luxurymag.pl)

Ciągle piszę o damskich szortach i każdy wie, że zakrywają one jedynie dolną część kobiecego ciała. Jeśli nie jesteś aż tak odważna pewnie pytasz, czym zakryć górną część? Jest to całkiem złożone. Niektórzy producenci do szortów dodają górną część kostiumu kąpielowego, czy top do kąpania, który do szortów pasuje. W innych sklepach szorty znajdziesz bez dodatków i musisz wtedy sama znaleźć coś do zakrycia górnej części. Daje to też możliwość ciekawych kombinacji i dobrania góry takiej, jaką lubisz.

Spróbuj czegoś nowego! / Damskie szorty na basen (http://www.luxurymag.pl)

Marki, które produkują kobiece szorty do kąpania to w szczególności skate marki. Wszystkie marki, które produkują ubrania, które można wykorzystać przy jakimkolwiek „boardzie“. Najbardziej znanymi producentami są na przykład Fox, Funstorm, Vans, DC, Meatfly, Nugget, Etnies, HoersFeathers itd. Wszystkie te szorty są bardzo wygodne, każde wyprodukowane z odpowiednią dokładnością. Mają wysokiej jakości niezmywalny druk, są regulowane w pasie za pomocą sznurka a także często posiadają przednie kieszenie, które są zapinane na prosty zamek.

Spróbuj czegoś nowego! / Damskie szorty na basen (http://www.luxurymag.pl)Spróbuj czegoś nowego! / Damskie szorty na basen (http://www.luxurymag.pl) Źródła: www.coreshop.cz

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii kostiumy kąpielowe 2011 oraz sekcji letnie modne trendy.