Wypożyczalnia garniturów ślubnych

Wypożyczalnia garniturów ślubnych

15 lipca 2011, garnitur ślubny, studio ślubne, ślub, garnitur, frak, krawat, smoking

Linki sponsorowane

Jest już lato, które jest najbardziej lubianą porą roku na śluby. Jeśli Ty też należysz do tych, którzy nie lubią amerykańskich ślubów a na ślub się zdecydowałeś dopiero teraz i nie przeszkadza Ci planować tego wielkiego dnia na szybko, to czytaj uważnie! Wielkim problemem jest zlecać na szybko uszycie sukni czy garnituru ślubnego, dlatego chyba najlepiej skorzystać z usług wypożyczalni.

Czy potrzebujesz wypożyczyć suknię ślubną czy garnitur ślubny – znajdziesz to w jednym miejscu, które przeważnie nazywa się studiem, wypożyczalnią ślubną. Tam też możesz wypożyczyć sukienki dla druhen i chłopców, obrączki, kwiaty sztuczne bądź też zamówić zaproszenia ślubne. A jeśli znajdować się będziesz w wielkim stresie, lub też nie będziesz mieć czasu na nic – możesz tam skorzystać z usług ślubnego koordynatora, który zajmie się wszystkim.

Wypożyczalnia garniturów ślubnych (http://www.luxurymag.pl)

Co się tyczy wypożyczania ślubnego garnituru dla pana młodego, nie jest to tak straszne jak się wydaje. Aczkolwiek nie jest tak, jak większość osób myśli, że wybieranie garnituru to prosta i najmniej ważna sprawa. Pan młody musi bardzo uważnie przymierzyć koszulę, garnitur, kamizelkę, krawat czy muszkę, ewentualnie kapelusz czy frak. Musi wybrać taki, by pasował do sukni ślubnej panny młodej i kwiatów.

Wypożyczalnia garniturów ślubnych (http://www.luxurymag.pl)Wypożyczalnia garniturów ślubnych (http://www.luxurymag.pl)

Studio ślubne znajdziesz właściwie w każdym większym mieście. A w niektórych będziesz mógł wybrać pomiędzy kilkoma. Ceny za wypożyczenie męskiego garnituru wahają się pomiędzy 100 a 700 zł. Ale uwaga! To cena tylko za wypożyczenie garnituru. Wszystkie dodatki, jakimi są krawat, kamizelka, muszka, w większości przypadków liczona jest osobno. Długość czasu na jaki się wypożycza jest indywidualną sprawą, zależy od salonu/studia. W większości przypadków waha się pomiędzy 3 a 5 dniami.

Wypożyczalnia garniturów ślubnych (http://www.luxurymag.pl)

Czy garnitur masz kupiony czy pożyczony – wszystko jedno. Obydwie sytuacje mają swoje wady i zalety. W dniu ślubu nie gra to w ogóle roli i bez względu na to jaką wybierzesz opcję, życzę Ci aby Twój najpiękniejszy dzień w życiu się udał.

Wypożyczalnia garniturów ślubnych (http://www.luxurymag.pl)

Źródła: www.salonvalery.cz www.savilerowco.com Thinkstock

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii odzież męska oraz sekcji wiosenne modne trendy, letnie modne trendy, jesienna moda i zimowe modne trendy.