Lindex stroje kąpielowe 2011

Lindex stroje kąpielowe 2011

10 sierpnia 2011, damskie stroje kąpielowe, kostiumy kąpielowe, Lindex, bikini

Linki sponsorowane

Tegoroczna kolekcja strojów kąpielowych Lindex jest zachowana w minimalistycznym charakterze, w prostym stylu i kolorach. Znajdziesz jednak w tej kolekcji także asymetryczne kroje i kolorowe elementy. Inspiracją do tej kolekcji były lata 50-te, które miały w tym sezonie także wpływ na tegoroczne kolekcje sukienek, co zaowocowało np. takimi kolorami jak turkus, zielony, czerwony. Oczywiście w tegorocznych kolekcjach nie brakuje egzotycznych wzorów i odcieni miodu, żywego żółtego, które pasują do lata.

Lindex stroje kąpielowe 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Doskonałe kroje i fantastyczne kombinacje stylów umożliwia bardzo duży wybór każdej osobie. Coś dla siebie znajdziesz także Ty, w kolekcji spotkasz góry kostiumów typu bardotki, góry w kształcie trójkątów a także klasyczne bikini lub dół w kroju spodenek.

Czarny i biały

Lindex stroje kąpielowe 2011 (http://www.luxurymag.pl) Lindex stroje kąpielowe 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Czarny i biały należą do klasycznych i uniwersalnych kolorów, a dzięki temu można je łączyć z innymi częściami kostiumów kąpielowych. W przypadku czarnych strojów kąpielowych nie musisz się niczego bać. Jednakże w przypadku białego stroju kąpielowego uważaj aby materiał nie prześwitywał. Jeśli boisz się, że czarny kolor jest nudny, wybierz strój kąpielowy, który jest interesujący pod względem kroju.

Kolory zawładnęły latem

Lindex stroje kąpielowe 2011 (http://www.luxurymag.pl)

W ofercie Lindex możesz kupić górną i dolną część strojów kąpielowych osobno, co jest ogromną wygodą. Możesz dzięki temu kombinować różne wzory, kolory i wytworzyć jedyny w swoim rodzaju komplet. Doskonała jest kombinacja fioletu i żółtego, lub np. prążkowana górna część oraz czerwona dolna część stroju – można tak w prosty sposób osiągnąć marynarski styl.

Kwiaty i brak ramiączek

Lindex stroje kąpielowe 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Jeśli zakochałaś się w kwiatach na sukienkach, nie musisz z nich rezygnować nawet na strojach kąpielowych. Romantyczny wzór sprawi, że będziesz wyglądać cudownie. Masz możliwość połączyć dwa trendy w jedno – wzór kwiatów i brak ramiączek. Góra kostiumu kąpielowego bez ramiączek doskonale ukształtuje biust i sylwetkę. Ponadto pokochasz ten krój za to, że opalisz ramiona bez białych kresek po ramiączkach.

Zwierzęce wzory

Lindex stroje kąpielowe 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Dzikie zwierzęce wzory będą pasować do prawdziwych drapieżnych kotek! Na brązowy odcień wzory lamparta moga sobie pozwolić kobiety z jaśniejszym odcieniem skóry. Przeciwnie jasny wzór zebry pasuje idealnie do skóry opalonej.

Lindex stroje kąpielowe 2011 (http://www.luxurymag.pl)

Źródło: www.lindex.com

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii kostiumy kąpielowe 2011 oraz sekcji letnia moda.