Trendy w dodatkach na jesień 2011!

Trendy w dodatkach na jesień 2011!

20 września 2011, buty, zamszowe buty, skórzane buty, kolczyki, biżuteria, bransoletki, naszyjniki, dodatki, kapelusze, jesień 2011, trendy na jesień 2011

Linki sponsorowane

Wszyscy wiemy, że dodatki są bardzo ważne. Nie tylko dopełniają strój, ale sprawiają, że jest oryginalny i interesujący. W większości przypadków dodatki przyciągają największą uwagę i dlatego należy wybierać je ostrożnie. Dzisiaj zobaczymy jakie dodatki będą dobrym wyborem na jesień 2011.

Zaczniemy z najważniejszym dla kobiet dodatkiem – czyli torebkami. Na jesień 2011 oferuje się kilka głównych tendencji. Prym wiodą torebki z motywem skóry węża. Modne wciąż zostają i inne zwierzęce wzory, ale jednak waż w tym sezonie rządzi. Nowością są torebki dwukolorowe – perfekcyjnie wygląda kombinacja koloru nude i czerni, lub kombinacje dwóch odcieni brązu. Te kolory są modne i atrakcyjnie się prezentują. Co się tyczy wielkości, jest obojętna, wybierzesz małą lub wielką wedle swojej potrzeby.

Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl) Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl) Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl) Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl)

Kolejnym niezastąpionym dodatkiem są oczywiście buty. Jakich nie miałoby brakować w Twojej jesiennej szafie? Z pewnością tych skórzanych! Bez względu na to który wariant wybierzesz, czy te naturalne, czy lakierowane czy z motywami skóry węża – będziesz wyglądać elegancko i stylowo. Na wyjątkowe sytuacje czy ważne imprezy -doskonale pasować będzie zamsz. Z wiosny i lata zostają w modzie platformy i koturny. Nowym hitem są buty sznurowane, im więcej tym lepiej. Przy wyborze zawsze pamiętaj o tym, jaka jest pogoda. Deszcz i błoto nie za dobrze wypływa na niektóre ze wspomnianych materiałów.

Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl) Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl)Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl) Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl)Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl)

Nie znam kobiety, która by nie lubiła biżuterii. Dlatego też może będą Cię interesować najnowsze trendy w tej kategorii. Tego roku ważną rolę gra złota, brązowa i miedziana biżuteria. Srebro jest trochę mniej modne tym razem. Dalej modne są jesienne barwy – czerwony, odcienie brązu, szary i beż. Klasyczne jednokolorowe koszulki czy swetry mogą być ożywione wielkimi naszyjnikami, które są tegorocznym hitem. Wyraźne są i jesienne bransoletki, mogą być zdobione najróżniejszymi kamieniami itd. Na odsłonięte ramiona idealne będą długie kolczyki, czy to łańcuszkowe czy z piórkami. Co się tyczy pierścionków, modne są zwierzęce motywy.

Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl)Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl) Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl)Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl) Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl)Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl)

Czym jeszcze Wasz strój ożywić? Oferuje się np. wełniane kapelusze w naturalnych odcieniach, najróżniejsze apaszkiszale z kwiecistymi, zwierzęcymi czy trochę mistycznymi motywami, barwione paski, czy kołnierze w stylu chic, które zagrzeją a wyglądają stylowo.

Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl)Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl) Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl)Trendy w dodatkach na jesień 2011! (http://www.luxurymag.pl)

Źródła: www.asos.com, www.net-a-porter.com, www.hm.com, www.polyvore.com, Thinkstock

Autorem artykułu jest Milena M.. Artykuł znajdziesz w kategorii biżuteria i zegarki, buty, obuwie, dodatki i torebki i torby.