Zegarki Casio: Kultowe modele - czyli G-Shock i Baby-G

Zegarki Casio: Kultowe modele - czyli G-Shock i Baby-G

17 października 2011, nowoczesne zegarki, cyfrowe zegarki, zegarki na rękę, zegarki Casio, G-Shock, Baby-G, Casio

Linki sponsorowane

Która godzina? Ile razy dziennie każdego z nas napadnie to bardzo proste, a zarazem ważne pytanie, od odpowiedzi którego zależy czasami bardzo wiele? Na szczęście nie zawsze od pytania o godzinę zależy tak wiele. Ważne jednak jest by wybrać odpowiedni zegarek. Najlepszym rozwiązaniem jest zegarek na rękę, a to dlatego, że nie tylko doskonale spełnia funkcję ukazywania czasu, ale dzięki swojemu designowi może ozdobić człowieka, dopełnić jego osobowość.

Zegarki na rękę są ponadczasową klasyką, oczywiście cyfrowe zegarki nie są mniej modne i nie mają niższej jakości. Dowodem tego jest np. japońska marka Casio a dokładnie linia zegarków G-Shock, lub też Baby-G. Aktualnie marka ta zaskakuje ponadczasowymi innowacjami, dzięki którym jest zawsze o jeden krok przed swoimi konkurentami. Zegarki Casio produkowane są już od 1974 roku. Pierwszym legendarnym modelem zegarków był G-Shock. Wystarczyło niecałe 10 lat aby zdobyły taką popularność, by linia rozszerzyła się na damskie modele Baby-G.

Zegarki Casio: Kultowe modele - czyli G-Shock i Baby-G (http://www.luxurymag.pl)

Dlaczego zegarki G-Shock i Baby-G?

Jak męska jak i damska linia zegarków Casio charakteryzuje się nie tylko bardzo ładnym wyglądem i niezliczonymi możliwościami poszczególnych modelów pod względem barw, ale także wysoką jakością, na której można polegać. Cyfrowe zegarki G-ShockBaby-G mają ekran chroniony mineralnym szkłem, które jest wysoce odporne przeciwko urazom, zarysowaniom i naciskom. Do funkcji zegarków należy np. ustawienie światowego czasu, stoper, budzik i wiele innych.

Zegarki Casio oferują w swoich liniach G-Shock i Baby-G unikalne połączenie funkcji i stylu. Nie ma się co dziwić, że sprzedawane są w milionach. Bardzo interesująca jest współpraca ze znanymi markami. Zegarki G-ShockBaby-G to zegarki, z których wybierzesz ten idealny dla siebie. W Polsce możesz je kupić np. w sklepach Time Trend.

Zegarki Casio: Kultowe modele - czyli G-Shock i Baby-G (http://www.luxurymag.pl)Zegarki Casio: Kultowe modele - czyli G-Shock i Baby-G (http://www.luxurymag.pl)Zegarki Casio: Kultowe modele - czyli G-Shock i Baby-G (http://www.luxurymag.pl)Zegarki Casio: Kultowe modele - czyli G-Shock i Baby-G (http://www.luxurymag.pl)
Autorem artykułu jest Vašek. Artykuł znajdziesz w kategorii biżuteria i zegarki.