Kobieca biżuteria od DKNY

Kobieca biżuteria od DKNY

11 listopada 2011, biżuteria, kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki, DKNY, Donna Karan

Linki sponsorowane

Chyba prawie każda kobieta marzy aby sobie kupić chociaż jedną rzecz od znanego na całym świecie projektanta i wstawić sobie ją do szafy i być dumną. Niestety często na marzeniu się kończy, bowiem większość znanych projektantów oferuje swe produkty za setki albo i tysiące złotych. Np. do takich projektantów należy Donna Karan, na której produkty mogą sobie pozwolić jedynie nieliczni. Aczkolwiek miała ona fantastyczny pomysł i stworzyła siostrę swojej marki – DKNY. Chodzi o tańszą alternatywę mody dla młodych, która jest dostępna dla większej ilości osób.

W co najlepiej zainwestować? W tej marce spotkasz produkty, które niestety choć modne w tym roku, mogą już nie być trendy w przyszłym sezonie. Kolekcje zawierają też torebki i dodatki, ale jest jeszcze coś, co opłaci się bardziej niż nowa torebka lub chusta..

Chodzi mi o biżuterię! Kup sobie jeden wysokiej klasy naszyjnik, zegarek, bransoletkę czy pierścionek – opłaci Ci się to na wiele lat. Lepiej mieć jedna ozdobę wysokiej jakości, niż pięć byle jakich. Wiele razy stało mi się tak, że kupiłam u jubilera złotą lub srebrną biżuterię i zaczęła rdzewieć i brzydko wyglądać, a na palcach i szyi miałam zielone znaki po niej. W przypadku biżuterii DKNY nie stanie Ci się tak na pewno! Chcesz doskonałej pod względem jakości, a do tego pięknej, modnej biżuterii? Jesteś pod dobrym adresem!

Kobieca biżuteria od DKNY (http://www.luxurymag.pl)
Kobieca biżuteria od DKNY (http://www.luxurymag.pl)

Biżuteria DKNY wygląda stylowo i modnie, jest ponadczasowa, podkreśla kobiecość, czy to chodzi o naszyjnik, kolczyki czy bransoletki itd. Wszystkie kolekcje Donny Karan są w pewnym stopniu połączone z Nowym Yorkem.

Biżuteria tej marki produkowana jest z różnych materiałów, dlatego osoby z alergią nie będą mały problemu by kupić dla siebie z odpowiedniego materiału. Najczęściej chodzi o stal chirurgiczną, złoto i srebro, możesz też tu kupić biżuterię z stali w kolorowych powłokach.

Ceny łańcuszków i kolczyków to około 300–600złotych (wszystko zależy od materiału) a pierścionki możesz kupić taniej, np. za około 150zł.

Kobieca biżuteria od DKNY (http://www.luxurymag.pl)
Kobieca biżuteria od DKNY (http://www.luxurymag.pl)

W każdej kolekcji możesz znaleźć i ponadczasowe zegarki, męskie i damskie lub unisex. Minusem niektórych modeli jest wysoka cena, aczkolwiek opłaci się tu zainwestować. Wyglądać będą oryginalnie i po wielu miesiącach noszenia. Zegarki można kupić w przedziale cenionym od 450 zł do 1400zł.

Kobieca biżuteria od DKNY (http://www.luxurymag.pl)
Kobieca biżuteria od DKNY (http://www.luxurymag.pl)

Żródło: polyvore.com

Autorem artykułu jest Katka J.. Artykuł znajdziesz w kategorii biżuteria i zegarki.