Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party

Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party

27 grudnia 2011, dodatki, biżuteria, torebki, kopertówki, bransoletki, pierścionki, naszyjniki, kolczyki, dodatki na party, opaski, pończochy, rajstopy, party 2011

Linki sponsorowane

Przemyśl, czego Twojemu stroju w którym masz zamiar olśnić uczestników imprezy sylwestrowej brakuje? Może to będą dodatki – te przecież cały strój nie tylko dopełniają, ale głównie dodają mu stylu. Party dodatków, które możesz wykorzystać jest cała masa!

Bez torebki ani krok!

Zacznijmy z tym najważniejszym, czyli torebką. Bez niej bowiem naprawdę mało która kobieta wyjdzie gdziekolwiek, a ponadto gdzie schować potrzebny błyszczyk do ust, puder, korektor? Bez nich party się nie obejdzie! Prawdą jest, że na ten typ okazji nie potrzebujemy wielu rzeczy włożyć do torebki, dlatego przeważnie wystarcza kopertówka. Jaką będzie mieć wielkość to już zależy od Ciebie. W modzie są mini kopertówki, ale także wariant większej kopertówki nie wygląda źle! Do prostej, czarnej sukienki możesz np. wybrać kopertówkę z wzorem zwierzęcym, natomiast do bardziej oryginalnego stroju wybierz prostą, jednokolorową kopertówkę.

Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)

Opasaj się ze stylem

Czarne spodnie lub spódnica pięknie będą wyglądać w połączeniu z błyszczącym paskiem. Rozejrzyj się za złotym, srebrnym, fioletowym albo wielokolorowym modelem, który urozmaici Twój strój.

Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)

Party pończochy

Z wieczorowego stroju spróbuj usunąć klasyczne i nudne rajstopy, a w ich miejsce daj przestrzeń tegorocznemu trendowi – wzorowanym pończochom. Wybierać możesz z ogromnej ilości wzorów i aplikacji, fantastycznie wyglądają kokardki, gwiazdki, koronki lub klasyczne prążki. Dla odważnych znajdą się pończochy w metalicznych odcieniach.

Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)

Nie zapomnij o fryzurze!

Jeśli szukasz prostej a przy tym atrakcyjnej fryzury na party, ozdób włosy opaską. Najlepiej w metalicznym kolorze!

Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)

Kolczyki, bransoletki, pierścionki…

Bez biżuterii cały strój nigdy nie wypadałby w 100% doskonale. Do party strojów obowiązuje ta zasada podwójnie. Przy tej okazji możemy sobie pozwolić na wyraźniejszą i odważniejszą biżuterię niż ta, którą nosimy na co dzień. Możesz ozdobić się wielkimi kolczykami, pierścionkami z wielkimi kamieniami czy oryginalnymi bransoletkaminaszyjnikami w złotej, srebrnej, czarnej barwie.

Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)Zabłyśnij! / Dodatki i biżuteria na party (http://www.luxurymag.pl)

Źródła: www.asos.com, Thinkstock

Autorem artykułu jest Jana K.. Artykuł znajdziesz w kategorii biżuteria i zegarki, dodatki i torebki i torby.