Shoes of Prey - wytwórz buty zgodne z własnym gustem!

Shoes of Prey - wytwórz buty zgodne z własnym gustem!

12 stycznia 2012, buty, damskie buty, buty na miarę, Shoes of Prey

Linki sponsorowane

W ostatnich czasach wciąż trafiam na artykuły koleżanek z branży mody, czy bloggerek i redaktorek, w których zachwycają się stroną Shoes of Prey. Postanowiłam więc także zerknąć na tą stronę.

Shoes of Prey - wytwórz buty zgodne z własnym gustem! (http://www.luxurymag.pl)

Australijska strona Shoes of Prey jest nowością internetową, działa od 2011 i oferuje jedyny w swoim rodzaju serwis. Oferuje bowiem buty na miarę, zgodne z indywidualnym projektem klientki. Oczywiście wszystko w ramach możliwości, które znajdują się na stronie. Strona ta wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich kobiet i rozumie, jak bardzo ważne są buty dla niektórych kobiet. Na pewno tobie też się zdarzyło marzyć o jakimś modelu butów, którego nie potrafiłaś znaleźć w żadnym sklepie. Po czym kupiłaś inne buty, ale nie były to te, które pragnęłaś mieć. Shoes of Prey powstało właśnie na bazie tego doświadczenia.

Stwórz własne, wyśnione buty!

Na stronie możesz stworzyć sama buty. Jest to całkiem proste, tylko wybierasz i klikasz. Oferta jest bardzo szeroka. Zaczyna się od wyboru typu butów (tych jest dwanaście): baleriny, botki, szpilki, sandały itd. Możesz wybrać też czy chcesz buty na obcasie, jego wysokość, szerokość itd. Ponadto możesz wybrac czy chcesz zakryte, czy odkryte palce oraz wiele innych dodatkowych parametrów. Przejdźmy do wyboru materiałów i kolorów. W ofercie jest ogromna ilość skór (matowa, lakierowana, węża), zamsz, materiały innego typu. Obcas może być zdobiony różnego rodzaju ozdobami.

Shoes of Prey - wytwórz buty zgodne z własnym gustem! (http://www.luxurymag.pl)
Shoes of Prey - wytwórz buty zgodne z własnym gustem! (http://www.luxurymag.pl)

Oferta jest bardzo szeroka, ale muszę przyznać, że mi w niej wiele brakuje. Nadruków, zdobień i odcieni mogłoby być więcej. Możliwe, że z czasem oferta się rozszerzy. Aczkolwiek na razie Shoes of Prey mnie nie skusił. Poza tym nie mogę oprzeć się wrażeniu, że niektóre modele (zwłaszcza te ze sztucznej skóry) wyglądają ciut tandetnie. Najlepiej wyglądają buty, które są stworzone z kombinowanych materiałów, a takie można kupić w klasycznym sklepie. Pod uwagę wziąć musisz również cenę, która zaczyna się od 130 euro za baleriny i kończy na 300 euro za botki. Jeśli jednak uważasz, że gdy te buty zrobi dla Ciebie ktoś ręcznie, tylko i wyłącznie z myślą o Tobie (co jest piękne) to możesz zapłacić tyle – zrób to. Przesyłka do Polski kosztuje jakieś 15 euro, co nie jest wiele.

Czy stworzysz swoje buty na Shoes of Prey czy nie, serwis ta strona oferuje jedyny w swoim rodzaju. Mieć buty, które można samemu stworzyć, było do chwili gdy twórczy tej strony na nią wpadli – niemożliwe, było jedynie marzeniem. Teraz jednak za pomocą kilku kliknięć możesz to zrobić.

Shoes of Prey - wytwórz buty zgodne z własnym gustem! (http://www.luxurymag.pl)

Źródło: www.shoesofprey.com

Autorem artykułu jest Beáta B.. Artykuł znajdziesz w kategorii buty, obuwie.