Mango - kolekcja zima 2012

Mango - kolekcja zima 2012

20 lutego 2012, zimowa kolekcja, kolekcja zima 2012, Mango

Linki sponsorowane

Hiszpańska marka Mango oferuje stylowe i eleganckie ubrania, o czym przeświadczyć mogłaś się w zimowej kolekcji, która pełna jest przyciągających wzrok trendów, od wygodnych ubrań aż po eleganckie egzemplarze dla prawdziwych dam.

Mango - kolekcja zima 2012 (http://www.luxurymag.pl) Mango - kolekcja zima 2012 (http://www.luxurymag.pl)

Na przykład kurtki i blezery, które pojawiły się w stylowych kolorach czerni, niebieskiego, różowego lub też złotego – co tworzy doskonałe połączenie z sukienkami, które także znajdziesz w Mango. Rozejrzyj się po sweterkach z wzorami warkoczy lub też nadrukami, kurtkami z futerkiem, dlatego że te egzemplarze tworzą podstawę wysmakowanego stylu miejskiej mody z łagodnym elementem prostej elegancji.

Mango - kolekcja zima 2012 (http://www.luxurymag.pl) Mango - kolekcja zima 2012 (http://www.luxurymag.pl) Mango - kolekcja zima 2012 (http://www.luxurymag.pl) Mango - kolekcja zima 2012 (http://www.luxurymag.pl)

Jeśli pokochałaś kozaczki, ale nie lubisz wkładać do nich wciąż spodni, które przy chodzeniu i tak wychodzą z kozaków i tworzą nieładne fałdy – na pewno docenisz spodnie na 3/4. Dżinsowy raj spotka tu też fanów dżinsu, którzy mogą tu kupić doskonale dobrane dżinsy w wersjach barwionych, wycieranych, klasycznych, z nadrukami lub też z metalicznym odcieniem.

Mango - kolekcja zima 2012 (http://www.luxurymag.pl)

Co się tyczy koszuli, bluzek i sukienek, w kolekcji znajdują się głównie bardzo modne wzory: kwieciste, prążki, wzór węża wraz z cekinami na rękawach, plisami, koronkami. Poza sukienkami na co dzień znajdziesz tu koktajlowe, krótkie sukienki, a także nieskończenie długie, piękne balowe suknie, które wyglądają jakby były uszyte dla królowej lub romantycznej księżniczki.

Mango - kolekcja zima 2012 (http://www.luxurymag.pl) Mango - kolekcja zima 2012 (http://www.luxurymag.pl)

Doskonałość perfekcyjnego stroju zagwarantują interesujące dodatki. Jeśli nie spróbowałaś jeszcze nosić kapelusza – wypróbuj jakiś! Na pewno znajdziesz ten idealny do Twojej twarzy i stylu. W żadnej kolekcji nie może brakować też torebek i toreb w klasycznych formach i kolorach, od czarnej, po jasne, pudrowe odcienie, które można łączyć z takimi samymi butami. Tegoroczna zimowa kolekcja pełna jest szpilek, półbutów, balowych sandałków, znajdziesz tu też jednak np. botki.

Mango - kolekcja zima 2012 (http://www.luxurymag.pl)

Mango podciąga kobiecość swoimi eleganckimi modelami, które można wykorzystać przez cały dzień, od rana do wieczora, zmieniając tylko dodatki, na te pasujące do okazji. Znajdziesz tutaj dowód, że styl i doskonały wygląd można osiągnąć przez malutkie, eleganckie detale, a także przeświadczysz się o tym, że moda wygodna nie jest nudna!

Źródło: www.mango.com

Autorem artykułu jest Jana A.. Artykuł znajdziesz w kategorii dodatki, marki i markowe ubrania, odzież damska i torebki i torby oraz sekcji zimowe modne trendy.