Nosić rajstopy kabaretki to sztuka

Nosić rajstopy kabaretki to sztuka

1 marca 2011, kabaretki, pończochy, rajstopy

Linki sponsorowane

W przeszłości pończochy kabaretki nosiły tylko kabaretowe tancerki i prostytutki, dlatego też nazywane są często „burdelówkami“. Społeczeństwo przez długi czas nie chciało tego odważnego i kontrowersyjnego dodatku zaakceptować. Dziś już można często je zobaczyć w telewizji lub w prasie. Jeśli je włożymy na przyjęcie, zawsze wywrą niesamowite wrażenie, szczególnie na mężczyznach. Jednak nic nie można zrobić z niektórymi osobami, które zawsze będą kojarzyć kabaretki z nieprzyzwoi­tością. Dodatkowo kabaretki do pewnych grup społecznych zawsze będą miały drzwi zamknięte. Chociaż kto wie.

Jak nosić pończochy kabaretki

Wiele kobiet boi się nosić kabaretki, by nie wyglądały zbyt niemoralne. Jak je zintegrować z odpowiednimi ubraniami tak by dodawały stylu i gustu?

Nosić rajstopy kabaretki to sztuka (http://www.luxurymag.pl)

Oczka i kolor.

Wybierz odpowiedni kolor! Pończochy kabaretki w jasnych kolorach wyglądają jak część kostiumu na Halloween. Wybierz najlepiej ciemne i neutralne kolory, takie jak np. brązowy i czarny. Bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej siatki, tj. wielkości otworów. Większe otwory nie nadają się do noszenia w trybie dziennym a dodatkowo grubsze nogi wyglądają w nich jak „kręgle“. W skrócie, jeśli wybierzesz odpowiednią wielkość oczek, możesz nawet optycznie wyszczuplić swoje nogi.

Rajstopy kabaretki a ubrania.

Większość z Was zapewne zastanawia się, jakie ubrania są odpowiednie do tego typu dodatku. Jeśli chodzi o spódnice, najlepiej wybrać długość nieco powyżej kolana. Kabaretki i zbyt krótkie spódniczki wysyłają niewłaściwy sygnał o Waszym guście. Elegancko prezentują się czarne pończochy kabaretki i czarne spódnice lub spodnie. Całość idealnie dopełnią buty z zamkniętym szpicem i umiarkowanym obcasem. Uwaga – połączenie oczek z wzorami jest przesadzone! Nigdy nie łączcie kabaretek ze skórzanymi lub jeansowymi spódniczkami, butami z odkrytmi palcami lub czerwonymi paznokciami, lepiej przemalujcie.

Nosić rajstopy kabaretki to sztuka (http://www.luxurymag.pl)

Mi najbardziej podobają się rajstopy kabaretki z delikatnym wzorem kwiatowym, który dodaje efektu. I nawet jeśli nie powinno się łączyć oczek z wzorami, z pewnością te kwiaty dodałyby stylu i świeżości.

Nosić rajstopy kabaretki to sztuka (http://www.luxurymag.pl)

Jeśli czujesz się w nich dobrze, możesz być też pewna, że wszystkie opinie, które spotkasz będą podyktowane albo podziwem albo zazdrością. Na tak ekstrawagancki styl nie każdy się odważy. Co więcej, nie każdy wie, jak je nosić. Ale Ty już wiesz.

Źródło: www.astratex.cz , www.polyvore.com , iStockPhoto / Thinkstock

Autorem artykułu jest Jana A.. Artykuł znajdziesz w kategorii bielizna.