Kostiumy, których nie znasz.. - monokini, tankini, mikrokini

Kostiumy, których nie znasz.. - monokini, tankini, mikrokini

17 marca 2011, mikrokini, stroje kąpielowe dwuczęściowe, Monokini, tankini, bikini, strój kąpielowy

Linki sponsorowane

Monokini, tankini, mikrokini.. nic Ci te nazwy nie mówią? Chodzi o różne rodzaje bikini, z którymi w tym roku na pewno się spotkasz. W artykule zapoznam Cię z poszczególnymi rodzajami a także pomogę Ci sprawdzić, które będą dla Ciebie odpowiednim wyborem na tegoroczne wakacje.

Monokini

Wiedziałaś, że pierwsze monokini było wynalezione, aby ukazać nagie piersi? Ten styl bikini nosili zarówno mężczyźni jak i kobiety. Monokini wyglądały jak Bikini Bottom, które rozciągały się aż do ramion. Ten trend nie wytrzymał zbyt długo, ponieważ kostium kąpielowy więcej pokazywał niż zakrywał. Monokini dzisiaj wyglądają całkowicie inaczej, w sposób wyrafinowany zakrywają to co mają. Na ten rodzaj kostiumu kąpielowego można spoglądać w dwojaki sposób: albo widzisz w nich całościowy strój kąpielowy z wycięciami na bokach i plecach, albo wyobrażasz sobie, że masz na sobie strój kąpielowy dwuczęściowy, którego części są połączone ze sobą na brzuchu. Jedno jest pewne, jest to gorący trend sezonu letniego. W monokini zostały już dostrzeżone takie gwiazdy jak: Paris Hilton, Eva Longoria i Jessica Alba. Ten strój kąpielowy nadaje się najbardziej dla szczupłych kobiet. Jeśli masz troszkę chłopięcą figurę, pomoże Ci uwydatnić kobiece kształty, będziesz w nich wyglądać niezwykle kusząco. Wracając z plaży wystarczy, że włożysz krótkie spodenki lub spódniczkę a góra kostiumu będzie wyglądać jak top. Jeśli chcesz latem 2011 wyglądać sexy – musisz mieć taki kostium.

Kostiumy, których nie znasz.. - monokini, tankini, mikrokini (http://www.luxurymag.pl)Kostiumy, których nie znasz.. - monokini, tankini, mikrokini (http://www.luxurymag.pl)

Tankini

Tankini są idealne dla dziewczyn, które nie chcą pokazywać brzucha. Warianty z push-upem pozwalają uzyskać dodatkowo efekt pięknego dekoltu, z którym każda kobieta będzie czuć się pewnie. Tankini można dostać w wielu wersjach kroju, kolorów i wzorów. Czym bardziej kolorowe i pstrokate wybierzesz, tym bardziej odciągniesz uwagę od mankamentów swojej sylwetki, które schowasz pod długą górną częścią kostiumu. Ten rodzaj stroju kąpielowego jest podobny do stroju kąpielowego jednoczęściowego. Plusem jest jednak to, że gdy będziesz mieć potrzebę, wystarczy ściągnąć jedynie dolną część kostiumu.

Kostiumy, których nie znasz.. - monokini, tankini, mikrokini (http://www.luxurymag.pl)

Mikrokini

Jesteś odważna? Kochasz swoje ciało i chętnie je pokazujesz? Lubisz być punktem zainteresowania i nie przeszkadzają Ci dziesiątki oczu skierowane na Twoje prawie że nagie ciało? Jeśli odpowiedziałaś pozytywnie na chociażby 2 wymienione pytania, mikrokini są dla Ciebie tym sprawnym wyborem. Na ich uszycie przeważnie używa się takiej ilości materiału, by przykryć jedynie intymne zakamarki. Oczywiście tak mała ilość zużytego materiału nie oznacza, że mikrokini jest tańsze niż inne stroje kąpielowe. Początek mikrokini przypada na lata 70-te, gdy na plaży Venice Beach w Kaliforni, zaczął obowiązywać zakaz opalania się nago. To spowodowało to, że ludzie, mężczyźni i kobiety, zaczęli produkować swoje własne mikro-stroje kąpielowe czy kąpielówki, tak by obejść nowy przepis.

Kostiumy, których nie znasz.. - monokini, tankini, mikrokini (http://www.luxurymag.pl)

Źródła:

http://www.instyleswimwear.com/ http://www2.victoriassecret.com/ http://www.preisroboter.de/ http://fortheloveofshoes.files.wordpress.com/ iStockphoto / Thinkstock

Autorem artykułu jest Zuzana V.. Artykuł znajdziesz w kategorii kostiumy kąpielowe 2011.