to jest nasza siła ziobro

Znaleziony temat: to jest nasza siła ziobro

Jak przedłużyć profil zaufany i dlaczego to ważne?

Profil zaufany to narzędzie, które umożliwia nam korzystanie z usług publicznych online. Dzięki niemu możemy m.in. składać wnioski o różnego rodzaju dokumenty, podpisywać umowy czy też korzystać z e-recept. Aby jednak móc z niego korzystać, musimy najpierw go założyć i potwierdzić swoją tożsamość. W tym celu potrzebna jest nam karta czytnika oraz ważny dowód osobisty.

Jeśli już mamy profil zaufany, warto zadbać o to, aby był on przedłużony. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że profil zaufany ma określony czas ważności, po którym trzeba go odnowić. Jeśli tego nie zrobimy, nie będziemy mogli korzystać z usług, do których jest on niezbędny.

Jak więc przedłużyć profil zaufany? To bardzo proste. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać opcję „Przedłuż profil zaufany”. Następnie musimy podać nasze dane, takie jak np. numer PESEL czy też numer dowodu osobistego. Po wypełnieniu formularza zostaniemy poproszeni o potwierdzenie swojej tożsamości za pomocą karty czytnika. Po wykonaniu tych czynności profil zaufany zostanie przedłużony na kolejny okres.

Dlaczego warto zadbać o profil zaufany? Przede wszystkim dlatego, że ułatwia on nam życie. Dzięki niemu możemy załatwiać różnego rodzaju sprawy online, bez konieczności wychodzenia z domu. Poza tym jest to także bezpieczne rozwiązanie, ponieważ potwierdzenie tożsamości za pomocą karty czytnika sprawia, że nikt inny nie będzie mógł korzystać z naszego profilu zaufanego.

Podsumowując, profil zaufany to bardzo przydatne narzędzie, które ułatwia nam życie. Dlatego warto zadbać o to, aby był on przedłużony i zawsze mieć go przy sobie w razie potrzeby.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: to jest nasza siła ziobro

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Co na pocenie się stóp w butach?

Co na pocenie się stóp w butach?

Spocone stopy mogą powodować dyskomfort i mogą przyczyniać się do wielu problemów, takich jak nieprzyjemny zapach i infekcje grzybicze. Co na pocenie się stóp jest

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.